Christina Aguilera właśnie zaprezentowała się w nowej fryzurze. Gwiazda, która eksperymentowała wielokrotnie z kolorem włosów, zawsze wracała do klasycznej platyny. Często farbowała końcówki lub jedynie pasemka w najróżniejszych kolorach. Teraz zaprezentowała się w bardzo dojrzałej fryzurze w pięknych odcieniach rudości.

OMG! Christina Aguilera niczym Roszpunka. Ta fryzura robi wrażenie!

Christina Aguilera ma nową fryzurę

Christina Aguilera właśnie promuje swoją najnowszą muzykę, hiszpańskojęzyczną piosenkę „Pa’ Mis Muchachas”, którą dedykuje „swoim kumpelom”, czyli wszystkim kobietom.

„Jestem u progu wydania tej jesieni nowej hiszpańskiej muzyki, właśnie nakręciłam w tym celu dwa teledyski […] Mieliśmy tak dużo materiału, że zamierzamy wydać go w sześciu odcinkach w ciągu następnego roku, ponieważ naprawdę opowiada pewną złożoną historię i zabiera w podróż. W niej doświadczyć można różnych fragmentów mojej przeszłości. To ilustracja moich korzeni”, wyznała Christina Aguilera w wywiadzie dla magazynu People.

Fani nie mogą doczekać się jej nowej muzyki i bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat jej zmiany fryzury. Pod zdjęciem można przeczytać takie komentarze, jak: „właśnie spadłem z krzesła, jak zobaczyłem to zdjęcie. Jest ogień”, „OMG, wyglądasz fantastycznie”, „Totalnie sexy”, czy „O boże, kocham to!”.

Christina Aguilera znów przybrała na wadze? (ZDJĘCIA)

„Pa’ Mis Muchachas” to drugi hiszpańskojęzyczny album artystki, który Aguilera wydaje ponad 2 dekady po swoim drugim studyjnym albumie, hiszpańskojęzycznej płycie „Mi Reflejo” z 2000 roku. Aguilera na płycie łączy siły z wykonawcami takimi jak: Becky G, Nicki Nicole, czy Nathy Peluso.

Christina Aguilera przewidziała, że może wypaść jej pierś podczas występu i przygotowała się!

Christina Aguilera

Christina Aguilera Fot. Snorlax / MEGA