Lisa Rinna to amerykańska aktorka telewizyjna, która nam znana jest przede wszystkim z seriali „Słoneczny Patrol” i „Melrose Place”. Tak, obie produkcje zakończyły się ponad 2 dekady temu i pomyśleć by można, że lata świetności gwiazda ma już dawno za sobą. A jedyną rzeczą, którą wyciąga ją na powierzchnię popularności jest fakt, że jej 22-letnia córka Delilah Belle Hamlin randkuje z przyjacielem rodu Kardashianów – 37-letnim Scottem Disickiem. Nic bardziej mylnego.

Lisa Rinna ostrzega przed powiększaniem ust (FOTO)

Lisa Rinna ma ciało 20-latki?

Instagramowy profil 57-latki obserwuje na Instagramie 2,7 miliona osób, co na amerykańskie standardy nie jest zbyt wielkim osiągnięciem, ale jednak. Ostatnio wrzuciła na swój profil zdjęcie w zielonym bikini od Good American, brandu Khloe Kardashian – świat oszalał.

Oczywiście nie można zarzucić Lisie Rinnie, że stroniła od operacji plastycznych. Sama przyznała się do wstrzykiwania botoxu, wypełniaczy i powiększania ust. Jednak takie ciało… na takie ciało trzeba zapracować. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna na pewno mogły jej w tym pomóc, ale… wow. Po prostu wow.

Lisa Rinna zakupy robiła w biegu (FOTO)

Można zarzucać jej wiele, ale by niemal w wieku 60 lat wyglądać tak jak ona, to prawdziwe osiągnięcie. A także znak, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni, wiek nie powinien już być dla kobiet taki straszny. Świat idzie do przodu i kiedy ruch body positive robi swoje i kobiety zaczynają inaczej patrzyć na swoje ciało, to widok 60-latki w seksownym bikini też robi swoje. 57 to nowe 27?