Tak wygląda chłopak Mirandy Kerr?! (FOTO)

1-30-R1 1-30-R1

O tym rozstaniu było w mediach jakiś czas temu bardzo głośno, a wielu przeciera oczy ze zdumienia do dziś. Mirandę Kerr i Orlando Blooma łączy dziś tylko syn. Dziennikarze wciąż węszą wokół spraw sercowych modelki. Wygląda na to, że piękność spotyka się właśnie z bogatym australijskim biznesmenem!

O związku tych dwojga plotkowano już w grudniu, kiedy to najbogatszy Australijczyk zdecydował się zostawić swoją żonę. Sydney Morning Herald donosi właśnie, że para spędziła razem romantyczny urlop na jachcie, który pływał w okolicach Cypru. Coś może być na rzeczy, bo jakiś czas temu Kerr zamieściła foto, na którym widać, jak pracuje na laptopie we wnętrzu luksusowej “łódki”.

Miłość jest ślepa?

&nbsp
Tak wygląda chłopak Mirandy Kerr?! (FOTO)

Tak wygląda chłopak Mirandy Kerr?! (FOTO)

Tak wygląda chłopak Mirandy Kerr?! (FOTO)

Tak wygląda chłopak Mirandy Kerr?! (FOTO)

Tak wygląda chłopak Mirandy Kerr?! (FOTO)

Tak wygląda chłopak Mirandy Kerr?! (FOTO)

   
123 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

nie kapuje. moze miec bogatego i pieknego a wybiera bogatego i paskudnego starca

[b]gość, 23-06-14, 10:53 napisał(a):[/b]nie kapuje. moze miec bogatego i pieknego a wybiera bogatego i paskudnego starcaJa również nie kapuję, że wierzysz w to co wypisują na Kozaczku. Na marginesie nie wiem ile masz lat ale jeśli facet po 40tce jest dla Ciebie starcem to co sądzisz o własnym tacie – dziadziuś ? 🙂

[b]gość, 22-06-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-06-14, 10:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 19:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 17:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 16:48 napisał(a):[/b]jesli sa razem to chyba sie pozygam…Na twój widok zapewne też faceci wymiotują…[/quote]albo tak wyglądasz albo twój facet tak wygląda jak ten milioner[/quote]Pudło.Ani ja tak nie wyglądam,ani mój facet.Ale byłaś blisko,bo mój facet chociaż nie jest może jeszcze milionerem to jest blisko tego:) Po prostu jesteś pustakiem totalnym skoro wypowiadasz się o kimś kogo nie znasz,że cytuję “pożygasz się”.Co to za słownictwo?Widać,że jesteś patologiczną jednostką,przykro mi.[/quote]tak porzygam sie jak widze kolejną dziołchę ktora rozwala rodzine innej kobiecie, przypominam, że ten facet miał zonę! zatem sama jesteś patologiczna jednostką, skoro ich tak bronisz! pewnie tylko dlatego , ze facet jest gruby, to wypada bronic, bo jakby był szczuply to pierwsza bys sie na niego rzuciła, że zostawił żonę dla modelki!a twój facet milioner to w twojej wyobraźni chyba istnieje! gratuluje ci zasad skoro tak bronisz faceta, ktory zdradza żone[/quote]Wtrącę się do Waszego jakże zagorzałego dialogu – może najpierw, zanim skoczycie sobie do gardeł zastanówcie się, że to tylko plotka. Packer rozwiódł się w zeszłym roku, od tej pory jest sam, nawet powiedział w wywiadzie, że nie ma szczęścia do kobiet. Nie jest ” chłopakiem Kerr ” więc po co się kłócicie ?[/quote]Do żony z którą ma 3 dzieci, też nie miał szczęścia?[/quote]A co w tym dziwnego ? Ilość dzieci nie świadczy o miłości, czasem pary próbują ratować swój związek kolejnym potomkiem. Packer miał 3 dziewczyny, z czwartą się zaręczył ale nie wyszło, potem się ożenił z Jodhi Meares ( i rozwiódł ) teraz rozwiódł się po raz drugi.

ja p……..

[b]gość, 22-06-14, 20:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-06-14, 19:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-06-14, 17:00 napisał(a):[/b]‘miłość?” te pustaki nie wiedza co to słowo znaczy,kocha się prawdziwie mocno i całe życie a nie chwilę kiedy trwa zauroczenie kasąJa się zastanawiam czy w tych czasach ktoś wie czym jest miłość.Ja na przykład jak się zakochuję to jestem długodystansowcem i po każdym rozstaniu długo dochodzę do siebie,a moja przyjaciółka,która twierdzi,że kocha chłopaka zaraz po rozstaniu ma już kolejnego u boku.Dla mnie to chore.[/quote]Ani Ty ani Twoja koleżanka nie macie bladego pojęcia czym jest miłość. Doznawałyście jedynie stanów głębszego lub słabszego zauroczenia. Kocha się raz, na całe życie. Być może kiedyś, jak będziesz mieć dużo szczęścia, zrozumiesz.[/quote]Kocha się raz na całe życie? Wydaje mi się, że albo Wy nie znacie życia. bo jesteście za młode albo żyjącymi w bajce naiwnymi idealistkami. Bardzo rzadko ludzie kochają się całe życie. Zazwyczaj są razem z przyzwyczajenia albo bo nie uznają rozwodów. A jak którejś umrze ta “miłość na całe życie”, to co do końca życia będzie już sama, bo przecież następnego mężczyzny nie będzie mogła już kochać, bo jej limit się skończył.

jeśli jest multimilionerem, to jego wygląd dla takich pań nie ma znaczenia.

[b]gość, 22-06-14, 18:45 napisał(a):[/b]może miała ciężkie dzieciństwo i znalazła w tym kolesiu coś co sprawia że czuje się bezpiecznie. choć ciężko uwierzyć. Haha,jakie teorie dorabiają ludzie 😀 Dać newsa,że jest z facetem,który miał nadwagę (bo już schudł) to ktoś,kto kto jej na żywo nawet nie widział dorobi historię o ciężkim dzieciństwie.O matko! Idąc tym tropem osoby,które spotykają się z kimś średnio atrakcyjnym mają traumatyczne przeżycia 😀

[b]gość, 22-06-14, 17:00 napisał(a):[/b]’miłość?” te pustaki nie wiedza co to słowo znaczy,kocha się prawdziwie mocno i całe życie a nie chwilę kiedy trwa zauroczenie kasąJa się zastanawiam czy w tych czasach ktoś wie czym jest miłość.Ja na przykład jak się zakochuję to jestem długodystansowcem i po każdym rozstaniu długo dochodzę do siebie,a moja przyjaciółka,która twierdzi,że kocha chłopaka zaraz po rozstaniu ma już kolejnego u boku.Dla mnie to chore.

[b]gość, 22-06-14, 20:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-06-14, 19:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-06-14, 17:00 napisał(a):[/b]‘miłość?” te pustaki nie wiedza co to słowo znaczy,kocha się prawdziwie mocno i całe życie a nie chwilę kiedy trwa zauroczenie kasąJa się zastanawiam czy w tych czasach ktoś wie czym jest miłość.Ja na przykład jak się zakochuję to jestem długodystansowcem i po każdym rozstaniu długo dochodzę do siebie,a moja przyjaciółka,która twierdzi,że kocha chłopaka zaraz po rozstaniu ma już kolejnego u boku.Dla mnie to chore.[/quote]Ani Ty ani Twoja koleżanka nie macie bladego pojęcia czym jest miłość. Doznawałyście jedynie stanów głębszego lub słabszego zauroczenia. Kocha się raz, na całe życie. Być może kiedyś, jak będziesz mieć dużo szczęścia, zrozumiesz.[/quote]Ciekawe czy twoj facet tak cie kocha jak ty jego hhheee,jakas ty naiwna 🙂

[b]gość, 22-06-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-06-14, 12:30 napisał(a):[/b]na pewno widzi w nim jego dusze i dobre serce ;)taa… raczej kasę[/quote]Gdyby leciała TYLKO na kasę to znalazłaby sobie wyględnego milionera,bo na pewno wielu takich bogaczy kręciło się koło niej.Poza tym ten facet schudł,ale Kozak już nowych zdjęć nie zamieścił.

[b]gość, 22-06-14, 19:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-06-14, 17:00 napisał(a):[/b]‘miłość?” te pustaki nie wiedza co to słowo znaczy,kocha się prawdziwie mocno i całe życie a nie chwilę kiedy trwa zauroczenie kasąJa się zastanawiam czy w tych czasach ktoś wie czym jest miłość.Ja na przykład jak się zakochuję to jestem długodystansowcem i po każdym rozstaniu długo dochodzę do siebie,a moja przyjaciółka,która twierdzi,że kocha chłopaka zaraz po rozstaniu ma już kolejnego u boku.Dla mnie to chore.[/quote]Ani Ty ani Twoja koleżanka nie macie bladego pojęcia czym jest miłość. Doznawałyście jedynie stanów głębszego lub słabszego zauroczenia. Kocha się raz, na całe życie. Być może kiedyś, jak będziesz mieć dużo szczęścia, zrozumiesz.

[b]gość, 22-06-14, 10:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 19:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 17:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 16:48 napisał(a):[/b]jesli sa razem to chyba sie pozygam…Na twój widok zapewne też faceci wymiotują…[/quote]albo tak wyglądasz albo twój facet tak wygląda jak ten milioner[/quote]Pudło.Ani ja tak nie wyglądam,ani mój facet.Ale byłaś blisko,bo mój facet chociaż nie jest może jeszcze milionerem to jest blisko tego:) Po prostu jesteś pustakiem totalnym skoro wypowiadasz się o kimś kogo nie znasz,że cytuję “pożygasz się”.Co to za słownictwo?Widać,że jesteś patologiczną jednostką,przykro mi.[/quote]tak porzygam sie jak widze kolejną dziołchę ktora rozwala rodzine innej kobiecie, przypominam, że ten facet miał zonę! zatem sama jesteś patologiczna jednostką, skoro ich tak bronisz! pewnie tylko dlatego , ze facet jest gruby, to wypada bronic, bo jakby był szczuply to pierwsza bys sie na niego rzuciła, że zostawił żonę dla modelki!a twój facet milioner to w twojej wyobraźni chyba istnieje! gratuluje ci zasad skoro tak bronisz faceta, ktory zdradza żone[/quote]Wtrącę się do Waszego jakże zagorzałego dialogu – może najpierw, zanim skoczycie sobie do gardeł zastanówcie się, że to tylko plotka. Packer rozwiódł się w zeszłym roku, od tej pory jest sam, nawet powiedział w wywiadzie, że nie ma szczęścia do kobiet. Nie jest ” chłopakiem Kerr ” więc po co się kłócicie ?[/quote]Do żony z którą ma 3 dzieci, też nie miał szczęścia?

Kasa, kasa, kasa….

na pewno widzi w nim jego dusze i dobre serce 😉

może miała ciężkie dzieciństwo i znalazła w tym kolesiu coś co sprawia że czuje się bezpiecznie. choć ciężko uwierzyć.

[b]gość, 22-06-14, 12:30 napisał(a):[/b]na pewno widzi w nim jego dusze i dobre serce ;)taa… raczej kasę

Czasami wazniejszy jest charakter niz wyglad kazdy facet ktory wyglada dobrze obrasta zaraz w piorka i pokazuje jaki jest wazny i kazda kobieta nawet najpiekniejsza czuje sie gorsza przy takim typie. Ale sà kobiety ktore wlasnie takich wolà i zamiast one byc adorowane to one adoruja ich. Nie ma dla mnie nic gorszego dodam ze ja postawilam na milosc moj chlopak jest odemnie starszy o 4 lata i nie kest jakims.brzydalem ale i nie modelem ja.tez modelka nie jestem ale nie chyba to sie liczy ja.jestem dla niego najpiekniejsza i najlepsza kobieta na swiecie a.on jest miloscia mojego zycia i nie ma milionow na koncie najwazniejsze ze soe.kochamy i jestesmy zdrowi

‘miłość?” te pustaki nie wiedza co to słowo znaczy,kocha się prawdziwie mocno i całe życie a nie chwilę kiedy trwa zauroczenie kasą

Ona chyba jest zakochana w jego koncie bankowym 😀

[b]gość, 21-06-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 19:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 17:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 16:48 napisał(a):[/b]jesli sa razem to chyba sie pozygam…Na twój widok zapewne też faceci wymiotują…[/quote]albo tak wyglądasz albo twój facet tak wygląda jak ten milioner[/quote]Pudło.Ani ja tak nie wyglądam,ani mój facet.Ale byłaś blisko,bo mój facet chociaż nie jest może jeszcze milionerem to jest blisko tego:) Po prostu jesteś pustakiem totalnym skoro wypowiadasz się o kimś kogo nie znasz,że cytuję “pożygasz się”.Co to za słownictwo?Widać,że jesteś patologiczną jednostką,przykro mi.[/quote]tak porzygam sie jak widze kolejną dziołchę ktora rozwala rodzine innej kobiecie, przypominam, że ten facet miał zonę! zatem sama jesteś patologiczna jednostką, skoro ich tak bronisz! pewnie tylko dlatego , ze facet jest gruby, to wypada bronic, bo jakby był szczuply to pierwsza bys sie na niego rzuciła, że zostawił żonę dla modelki!a twój facet milioner to w twojej wyobraźni chyba istnieje! gratuluje ci zasad skoro tak bronisz faceta, ktory zdradza żone[/quote]Wtrącę się do Waszego jakże zagorzałego dialogu – może najpierw, zanim skoczycie sobie do gardeł zastanówcie się, że to tylko plotka. Packer rozwiódł się w zeszłym roku, od tej pory jest sam, nawet powiedział w wywiadzie, że nie ma szczęścia do kobiet. Nie jest ” chłopakiem Kerr ” więc po co się kłócicie ?

Widac ze on wyglada na gentlemena a kobiety właśnie takich kochają i chcą muj maź na urodziny szampon mi kupuje a ma dobra wypłatę Huj a nie gentleman i dobrze zazdroszczę takich facetów

Trochę stare te zdj on wyglada teraz o 100% lepiej

[b]gość, 21-06-14, 18:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 13:30 napisał(a):[/b]przy okazji – ten facet to jej przyjaciel z dziecinstwa, razem dorastali i jak byla z bloomem, to tez sie z nim przyjaznila i widywala za kazdym razme, gdy wracala do australii….TAKA MALA CIEKAWOSTKACo Ty pleciesz za głupoty ? To była żona Packera, Erica pochodzi z tej samej miejscowości co Miranda ( Gunnedah). Packer to żaden kumpel z dzieciństwa.[/quote]dokładnie, Kerr była koleżanką ze szkoły jego ex żony i to ta żona poznała Mirandę ze swoim mężem, potem spotykali się we czwórkę, jeździli na wakacje aż Miranda i Packer wylądowali razem w łóżku, przez to rozpadły się ich małżeństwa

nie wierze, uwierze dopóki zobacze

On teraz tak nie wyglada jest o wiele chudszy

[b]gość, 21-06-14, 22:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 22:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 21:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 20:32 napisał(a):[/b]Nic dodoac nic ujac po prostu jet wstretny ale napewno nadziany.A mlode tylko to maja w glowie KASATyle, że on tak nie wygląda. Już wcześniej Kozak wrzucał tu zdjęcia tego gościa i w komentarzach rozpętała się burza bo w rzeczywistości był znacznie szczuplejszy.[/quote]Nawet jeśli schudł twarzy nie zmieni ![/quote]Oj żebyś się nie zdziwiła.[/quote]nie, nie zdziwłam się obejrzałam jego foty na google, w wersji chudsej jeszcze brzydszy, twarz goryla i uszy jak słonik Dumbo

[b]gość, 21-06-14, 21:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 21:26 napisał(a):[/b]jak facet jest mocno bogaty to widocznie nie musi byc przystojny dla wieluTo przy wyborze partnera trzeba się kierować wyglądem zewnętrznym?Bardziej pusta jest laska,która leci na faceta,bo jest przystojny,niż ta która leci na faceta,bo jest bogaty.Dlaczego?Dlatego,że jeżeli ktoś jest bogaty to znaczy,że musi być bystry,inteligentny i zaradny żeby zarabiać dużą kasę.Natomiast to,że ktoś jest przystojny to tylko szczęście w loterii genowej.[/quote]co za bzdury i to i to jest puste

Ten artykuł to jakaś żenada. Kozak specjalnie wkręca czytelników, żeby podnieść ilość wyświetleń i komentarzy. Już wcześniej pojawiały się plotki o romansie, Kozak wrzucił te same zdjęcia a w komentarzach wyszło później, że ten gość jest szczupły i ma kaloryfer na brzuchu.Portal na pewno ma tego świadomość, ale mimo wszystko woli publikować jego nieaktualne zdjęcia.

E tam. Nie wierzę w to. No a przynajmniej wątpię szczerze. Zbieg okoliczności po prostu. Ona też nie jest biedna i sama może sobie wynająć jacht albo być np. podczas sesji zdjęciowej na jednym z nich czy też dostać taką wycieczkę (modelki różne takie prezenty przecież dostają). Wymyślanie sensacji. W sumie sama nie wiem, po co to czytam…

[b]gość, 21-06-14, 19:50 napisał(a):[/b]Kumpela pracuje na jachcie u Mansoura bin Zayeda Al Nahyana który jest przyjacielem James Packer. W grudniu na przyjęciu świątecznym które odbyło się właśnie na jachcie razem z James Packer pojawiła się Miranda i nie szczędziła mu czułości. Poza tym w australijskich gazetach trąbią o tym już od października.Zdradź coś więcej

Ciekawe czy Miranda przyjaznila by sie z tym panel gdyby byl biedny bez grosza przy duszy?

$€$€$€ obrzydliwe to

jej sprawa z kim sie spotyka

Zamienić Orlanda na takiego pana… (nawet jeśli ma sporo więcej pieniędzy) No nie 😉

[b]gość, 21-06-14, 22:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 21:56 napisał(a):[/b]kerr to taki pustak golddigger …. poleci na kazdego z portfelem. Pewnie sie zorientowala ze z kariera modelki to trwa krotko a za glupia jest zbey cos sama osiagnac ….Jak wydanie książki czy własna firma kosmetyczna? Ups to już ta głupia Kerr zrobiła.[/quote]Kerr nie posiada własnej firmy kosmetycznej tylko ją reklamuje. To wielka różnica. Ale trzeba jej oddać, że jest ambitna i nawet jeśli jeszcze nie jest milionerką to wkrótce będzie i ten facet na pewno jej w tym nie przeszkodzi.

[b]gość, 21-06-14, 19:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 17:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 16:48 napisał(a):[/b]jesli sa razem to chyba sie pozygam…Na twój widok zapewne też faceci wymiotują…[/quote]albo tak wyglądasz albo twój facet tak wygląda jak ten milioner[/quote]Pudło.Ani ja tak nie wyglądam,ani mój facet.Ale byłaś blisko,bo mój facet chociaż nie jest może jeszcze milionerem to jest blisko tego:) Po prostu jesteś pustakiem totalnym skoro wypowiadasz się o kimś kogo nie znasz,że cytuję “pożygasz się”.Co to za słownictwo?Widać,że jesteś patologiczną jednostką,przykro mi.[/quote]tak porzygam sie jak widze kolejną dziołchę ktora rozwala rodzine innej kobiecie, przypominam, że ten facet miał zonę! zatem sama jesteś patologiczna jednostką, skoro ich tak bronisz! pewnie tylko dlatego , ze facet jest gruby, to wypada bronic, bo jakby był szczuply to pierwsza bys sie na niego rzuciła, że zostawił żonę dla modelki!a twój facet milioner to w twojej wyobraźni chyba istnieje! gratuluje ci zasad skoro tak bronisz faceta, ktory zdradza żone

[b]gość, 21-06-14, 21:56 napisał(a):[/b]kerr to taki pustak golddigger …. poleci na kazdego z portfelem. Pewnie sie zorientowala ze z kariera modelki to trwa krotko a za glupia jest zbey cos sama osiagnac ….Jak wydanie książki czy własna firma kosmetyczna? Ups to już ta głupia Kerr zrobiła.

[b]gość, 21-06-14, 21:26 napisał(a):[/b]jak facet jest mocno bogaty to widocznie nie musi byc przystojny dla wieluTo przy wyborze partnera trzeba się kierować wyglądem zewnętrznym?Bardziej pusta jest laska,która leci na faceta,bo jest przystojny,niż ta która leci na faceta,bo jest bogaty.Dlaczego?Dlatego,że jeżeli ktoś jest bogaty to znaczy,że musi być bystry,inteligentny i zaradny żeby zarabiać dużą kasę.Natomiast to,że ktoś jest przystojny to tylko szczęście w loterii genowej.

[b]gość, 21-06-14, 21:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 20:32 napisał(a):[/b]Nic dodoac nic ujac po prostu jet wstretny ale napewno nadziany.A mlode tylko to maja w glowie KASATyle, że on tak nie wygląda. Już wcześniej Kozak wrzucał tu zdjęcia tego gościa i w komentarzach rozpętała się burza bo w rzeczywistości był znacznie szczuplejszy.[/quote]Nawet jeśli schudł twarzy nie zmieni !

kerr to taki pustak golddigger …. poleci na kazdego z portfelem. Pewnie sie zorientowala ze z kariera modelki to trwa krotko a za glupia jest zbey cos sama osiagnac ….

[b]gość, 21-06-14, 22:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 21:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 20:32 napisał(a):[/b]Nic dodoac nic ujac po prostu jet wstretny ale napewno nadziany.A mlode tylko to maja w glowie KASATyle, że on tak nie wygląda. Już wcześniej Kozak wrzucał tu zdjęcia tego gościa i w komentarzach rozpętała się burza bo w rzeczywistości był znacznie szczuplejszy.[/quote]Nawet jeśli schudł twarzy nie zmieni ![/quote]Oj żebyś się nie zdziwiła.

Nic dodoac nic ujac po prostu jet wstretny ale napewno nadziany.A mlode tylko to maja w glowie KASA

[b]gość, 21-06-14, 20:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 19:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 19:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 17:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 16:48 napisał(a):[/b]jesli sa razem to chyba sie pozygam…Na twój widok zapewne też faceci wymiotują…[/quote]albo tak wyglądasz albo twój facet tak wygląda jak ten milioner[/quote]Pudło.Ani ja tak nie wyglądam,ani mój facet.Ale byłaś blisko,bo mój facet chociaż nie jest może jeszcze milionerem to jest blisko tego:) Po prostu jesteś pustakiem totalnym skoro wypowiadasz się o kimś kogo nie znasz,że cytuję “pożygasz się”.Co to za słownictwo?Widać,że jesteś patologiczną jednostką,przykro mi.[/quote]Też jesteś patologiczne jednostka[/quote]Hehe,na nic lepszego Cię nie stać?[/quote]

[b]gość, 21-06-14, 19:44 napisał(a):[/b]Nie znasz dziewczyny a nazywasz ją , pustakien, patologiczna jednostka.’. Piszesz , że ona obraża osoby , ktore nie zna. A ty co robisz? Muszę stwierdzić , że twój komentarz ciebie też dotyczy. ; patologiczna jednostka’Zabolało?Ona oceniła tylko na podstawie WYGLĄDU,co świadczy że jest pusta.Natomiast ja ją oceniłam na podstawie dość hmm..marginesowego słownictwa.Ani ja,ani nikt z mojego otoczenia nie powiedziałby,że się “pożyga”.Ta osoba sama sobie wystawiła niezłe świadectwo.

jak facet jest mocno bogaty to widocznie nie musi byc przystojny dla wielu

[b]gość, 21-06-14, 19:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 19:50 napisał(a):[/b]Kumpela pracuje na jachcie u Mansoura bin Zayeda Al Nahyana który jest przyjacielem James Packer. W grudniu na przyjęciu świątecznym które odbyło się właśnie na jachcie razem z James Packer pojawiła się Miranda i nie szczędziła mu czułości. Poza tym w australijskich gazetach trąbią o tym już od października.w grudniu Kerr była w NY, znajomi a także kuzynka z mężem i dzieckiem do niej przylecieli na święta, chyba ten Mansour za dużo z kozami siedział skoro Wam takie ploty zapodaje :)[/quote] w takim razie laska z która ma zdjecie moja kumpela jest łudząco podobna do Mirandy.

[b]gość, 21-06-14, 19:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 19:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 17:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-06-14, 16:48 napisał(a):[/b]jesli sa razem to chyba sie pozygam…Na twój widok zapewne też faceci wymiotują…[/quote]albo tak wyglądasz albo twój facet tak wygląda jak ten milioner[/quote]Pudło.Ani ja tak nie wyglądam,ani mój facet.Ale byłaś blisko,bo mój facet chociaż nie jest może jeszcze milionerem to jest blisko tego:) Po prostu jesteś pustakiem totalnym skoro wypowiadasz się o kimś kogo nie znasz,że cytuję “pożygasz się”.Co to za słownictwo?Widać,że jesteś patologiczną jednostką,przykro mi.[/quote]Też jesteś patologiczne jednostka[/quote]Hehe,na nic lepszego Cię nie stać?

[b]gość, 21-06-14, 20:32 napisał(a):[/b]Nic dodoac nic ujac po prostu jet wstretny ale napewno nadziany.A mlode tylko to maja w glowie KASATyle, że on tak nie wygląda. Już wcześniej Kozak wrzucał tu zdjęcia tego gościa i w komentarzach rozpętała się burza bo w rzeczywistości był znacznie szczuplejszy.

obrzydliwy…

[b]gość, 21-06-14, 19:50 napisał(a):[/b]Kumpela pracuje na jachcie u Mansoura bin Zayeda Al Nahyana który jest przyjacielem James Packer. W grudniu na przyjęciu świątecznym które odbyło się właśnie na jachcie razem z James Packer pojawiła się Miranda i nie szczędziła mu czułości. Poza tym w australijskich gazetach trąbią o tym już od października.w grudniu Kerr była w NY, znajomi a także kuzynka z mężem i dzieckiem do niej przylecieli na święta, chyba ten Mansour za dużo z kozami siedział skoro Wam takie ploty zapodaje 🙂