Miranda Kerr i Evan Spiegel tworzą od lat zgrane małżeństwo. Para poznała się w 2014 roku na imprezie w Nowym Jorku. Kilka miesięcy później oficjalnie zakochani potwierdzili swój związek, a dwa lata później ogłosili zaręczyny. Sakramentalne „tak” padło podczas kameralnej uroczystości w Los Angeles w 2017 roku. Małżeństwo wychowuje wspólnie 12-letniego Flynna (owoc ze związku Mirandy i Orlando Blooma) oraz 5-letniego Harta i 4-letniego Mylesa. Kilka dni temu do tego grona dołączył także Pierre. Radosną nowiną Aniołek Victoria’s Secret podzieł się w social mediach.

Osobiste wyznanie Sikorskiego w Waszyngtonie: „Mój syn jest amerykańskim żołnierzem”

Miranda Kerr urodziła czwartego syna!

Miranda Kerr światową sławę zyskała nie tylko dzięki angażom w kampaniach reklamowych znanych domów mody, lecz także poprzez bycie jednym z Aniołków znanej marki bieliźnianej. Popularność podbijał również związek ze znanym hollywoodzkim aktorem, Orlando Bloomem. Niestety jednak małżeństwo to nie przetrwało próby czasu i w 2013 roku dobiegło końca. I choć nie jest to często spotykana historia, para do dziś żyje w świetnych relacjach. I gdy Miranda Kerr układała sobie życie na nowo u boku założyciela Snapchata, Evana Spiegela, filmowy gwiazdor budował rodzinę z piosenkarką, Katty Perry. Dziś wszyscy razem tworzą zgrany zespół, który przyjaźni się i wychowuje syna Mirandy i Orlando.

Miranda Kerr o Katy Perry: Kocham ją bardziej niż Orlando!

Aktor poza Flynnem doczekał się córki, Daisy Dove. Modelka urodziła jeszcze trzech chłopców. Ostatni z potomków niedawno pojawił się na świecie.

Jesteśmy przeszczęśliwi przybyciem naszego małego promyczka słońca, Pierre Kerr Spiegel. Nie mogliśmy być bardziej podekscytowani witając naszego czwartego syna w naszej rodzinie. Czuję się tak bardzo błogosławiona – napisała Miranda.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń. Ciepłe słowa przesłały miedzy innymi Kourtney Kardashian, Sara Sampaio, Lily Aldridge czy Katy Parry.

Syn Kim Kardashian wyszedł na boisko z Leo Messim. W internecie burza