Tatiana Okupnik nie lubi nowych ludzi

246 246

Tatiana Okupnik w rozmowie z reporterem programu „Happy Hour” wyznała, że nie lubi pracować z nowymi ludźmi.

Piosenkarka nie przepada, kiedy na przykład za jej czesanie lub malowanie bierze się ktoś z zewnątrz. Stawia tylko na sprawdzonych wizażystów i fryzjerów, którzy wiedzą, co i jak lubi gwiazda.

Od swoich ludzi Okupnik wymaga, żeby znali jej przyzwyczajenia. Ze mną trzeba pracować szybko, krótko i konkretnie – wylicza wokalistka.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

32 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

może jej tak lepiej

gość, 24-06-08, 16:54 napisał(a):a kto lubi tatianę?Ja i jej fani!!!

Co ona w ogóle robi? Bo o śpiewaniu nie ma mowy. Stare odgrzewańce i nic ponadto.A wiem, lansuje się.

sliczna orginalna ,wiec nie dziwota ze baby jej nie lubia, ma sexy glos i piekna murzynska pupe co jeszcze?

nie ma o czym gadac, takie to nic a nie artystka, jeszcze szpetna i piszecie, ze zachowuje sie jak gwiazda hollywood a nawet na Opolu nie daje sobie rady. zmienmy temat

powinna zmienic wizazystów i fryzjerów w takim razie bo np. na tym zdj. wyszła koszmarnie!

gość, 24-06-08, 16:54 napisał(a):a kto lubi tatianę?ten łyżwiarz chyba tylko i ci co niedosłyszą hehe straszna laska nie ma co

dziwna jest, nie lubi poznawać nowych ludzi…jej zachowanie jest podobne to totalnego odludka xD

ależ ona szpetna

gość, 25-06-08, 14:06 napisał(a):Ale on ma maske na sobie :/wlasnie przyszlam tu po to, zeby to napisac, ale mnie wyreczylas;P w sumie jej sprawa, ale to fajnie nie wyglada.

Ale on ma maske na sobie :/

no cóz kazdy jest inny…..

co sie stalo z jej czolem?!? jest ogromne!

Niech sobie lubi kogo chce i nie lubi kogo chce!“Kogo kocham, kogo lubię to nie twoja sprawa, bo prywatne moje życie to nie jest wystawa”

Cola, 24-06-08, 13:17 napisał(a):gość, 24-06-08, 11:03 napisał(a):gość, 24-06-08, 10:37 napisał(a):widac, ze ich nie zmienia, od lat wyglada tak samo beznadziejnie i …no nie powiem jak, zeby nie przeklinacRacja..też się zgadzam ;ddJa również popieram . :)))

jak na przyklad na tym zdjeciu?co ona ma zamiast mejkapu? maskę?

ja ją lubię… i mam wszystkich którzy jej nie lubią w głebokim poważaniu…. ;|

tytuł tego newsa powinien byc:STRASZNA TWARZ TATIANY OKUPNIK

ale gwiazda gdzie cekiny ha ha

wygląda na tym zdjęciu jak figura woskowa 😛

wyszła jak M.Jackson xD

a kto lubi tatianę?

Na tym zdjęciu ma jakąś dziwną twarz.

Jejku nikt na poczatkuunie moze sie przestawic do nowcyh twarzyale to nie oznacza od razu,ze nie lubi xD no nieee

ona jest bardzo ładna, co wy chcecie

gość, 24-06-08, 11:03 napisał(a):gość, 24-06-08, 10:37 napisał(a):widac, ze ich nie zmienia, od lat wyglada tak samo beznadziejnie i …no nie powiem jak, zeby nie przeklinacRacja..też się zgadzam ;dd

gość, 24-06-08, 10:37 napisał(a):widac, ze ich nie zmienia, od lat wyglada tak samo beznadziejnie i …no nie powiem jak, zeby nie przeklinacRacja..

widac, ze ich nie zmienia, od lat wyglada tak samo beznadziejnie i …no nie powiem jak, zeby nie przeklinac

gość, 24-06-08, 10:37 napisał(a):widac, ze ich nie zmienia, od lat wyglada tak samo beznadziejnie i …no nie powiem jak, zeby nie przeklinachah zgadzam się ;p

No w sumie ma trochę racji.

nie lubie tego babsztyla bezguscie

a kto ja lubi. Chyba nikt