Rzadko mamy okazję oglądać Taylor Swift (29 l.) – gwiazda zdecydowanie zmniejszyła swoją aktywność na ściankach, postawiła na muzykę, fanów i życie osobiste.

Zmiksowane twarze gwiazd. Jak wygląda Kylie Jenner – Kendall Jenner albo Taylor Swift -Selena Gomez?

Wczoraj jednak Tay zrobiła wyjątek – pojawiła się na gali Time 100. W romantycznej, długiej sukni piosenkarka wyglądała przepięknie.

Taylor Swift na czerwonym dywanie w długiej kreacji od J. Mendel

Swift założyła na event suknię godną księżniczki. Była to długa kreacja projektu J. Mendel. Suknia została uszyta z lekkiej, lejącej się plisowanej tkaniny. Kreacja odsłaniala ramiona i dekolt Swift, na rękach Taylor miała bufiaste rękawy.

Stylista gwiazdy, Joseph Cassell dobrał do sukni buty od Chloe Gosselin i biżuterię Lorraine Schwartz. Stylizacją fryzury Taylor zajęła się Jemma Muradian. Stylistka wyczarowała na głowie Swift romantyczne upięcie ozdobione delikatną opaską. Za makijaż gwiazdy odpowiadała makijażystka Lorrie Turk.

Taylor Swift znów ATAKUJE Kim Kardashian; celebrytka jest zszokowana jej słowami

Ten romantyczny styl przypomina nam Taylor z początku kariery, gdy jako 20-parolatka Tay paradowała po czerwonych dywanach w balowych, pięknych sukniach.

Podoba się Wam w tym wydaniu?

Taylor Swift w romantycznej sukni na gali Time 100 kwiecień 2019 Taylor Swift w romantycznej sukni na gali Time 100 kwiecień 2019
Makijaż Taylor Swift w romantycznej sukni na gali Time 100 kwiecień 2019 Buty Taylor Swift w romantycznej sukni na gali Time 100 kwiecień 2019
Taylor Swift w romantycznej sukni na gali Time 100 kwiecień 2019
Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s TIME. #time100

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)