Caitlyn Jenner (69 l.) jest niezwykłą celebrytką. Nie tylko z powodu zmiany płci – była żona Kris Jenner mając 64 lata rozpoczęła proces zmiany płci i w 2015 pokazała się światu jako kobieta. Caitlyn przez 23 lata była mężem Kris i to jest chyba najbardziej niesamowite w jej życiu – że tak długo wytrzymała pod pantoflem ustawiającej życie wszystkich swoich bliskich kobiety.

Partnerka Caitlyn Jenner nie chce być nazywa jej „dziewczyną”. O co tu chodzi?!

Celebrycka kariera Caitlyn po zmianie płci szybko zwiędła. Wydawało się, że I Am Cait, reality show, w którym Jenner pokazuje swoje codzienne życie na wzór programu Kardashianów będzie początkiem kariery w mediach, ale z czasem o Caitlyn było coraz ciszej. Dziś dobiegająca 70-tki była partnerka Kris żyje swoim życiem i bardzo rzadko pojawia się jako bohaterka newsów i plotek w serwisach o gwiazdach.

Ostatni weekend Caitlyn spędziła na polu golfowym. Paparazzi zrobili jej kilka zdjęć – celebrytka miała na sobie różową sukienkę, sportowe buty i białą bluzę.

Transseksualna dziewczyna Caitlyn Jenner wygląda HOT?

Jeśli przyglądacie się nogom Caitlyn, wiedzcie, że zdobyły dla niej olimpijskie złoto. W latach 70. celebrytka była zawodowym sportowcem. Z powodu kontuzji kolana zrezygnowała z futbolu amerykańskiego i skupiła się na lekkoatletyce. W 1976 roku Bruce, dziś Caitlyn zdobył złoty medal w dziesięcioboju na igrzyskach olimpijskich w 1976 w Montrealu. W tym samym roku ustanowił też rekord świata.

Bruce Jenner namawiał pierwszą żonę do aborcji

*EXCLUSIVE* Caitlyn Jenner stops by Starbucks after playing golf *EXCLUSIVE* Caitlyn Jenner stops by Starbucks after playing golf
*EXCLUSIVE* Caitlyn Jenner stops by Starbucks after playing golf *EXCLUSIVE* Caitlyn Jenner stops by Starbucks after playing golf