Życie Bruce’a Jennera, dziś Caitlyn Jenner, jest pełne sekretów. Nie chodzi tylko o zamiłowanie byłego lekkoatlety do damskich fatałaszków i podkradanie ich swoim trzem żonom. Są jeszcze inne tajemnice, które teraz – gdy Bruce zamienił się w Caitlyn – wychodzą na światło dzienne.

I tak okazuje się, że Jenner, który ma sześcioro dzieci z trzech małżeństw, namawiał swoją pierwszą żonę do aborcji, gdy okazało się, że kobieta była w ciąży, podczas gdy toczyła się już sprawa rozwodowa.

W latach 1972-1981 żoną Bruce’a była Chrystie Crownover. Jenner miał z nią syna Burtona i córkę Cassandrę. Właśnie ona mogła się nie urodzić – ojciec 34-letniej dziś kobiety namawiał swą ówczesną żonę do usunięcia ciąży. Właściwie wszystko było już gotowe – badania i termin aborcji. Jednak matka zdecydowała się urodzić dziecko po rozmowie z przyjaciółmi.

Ojca nie było przy porodzie Cassandry. Jak wspomina, był wtedy w hotelu w Cansas i płakał.

– W takich okolicznościach nie mogłem sobie wyobrazić, że mógłbym być przy porodzie – wyznał Bruce.

Później Bruce zaakceptował córkę i przez wiele lat nie dawał jej odczuć, że przez chwilę była niechcianym dzieckiem. Dopiero gdy Cassandra miała 13 lat, podczas kłótni z ojcem dowiedziała się, że coś było „nie tak”. Na jej prośbę matka opowiedziała jej historię sprzed narodzin dziewczynki.

W czasie pamiętnego wywiadu z Diane Sawyer z kwietnia tego roku, Bruce Jenner wyznał, że nie angażował się w wychowanie czwórki swoich dzieci z dwóch pierwszych małżeństw – Burt, Cassandra, Brandon i Brody praktycznie wychowywali się bez ojca – wyznał Bruce.

W sieci znaleźliśmy film ze zdjęciami rodzinnymi opublikowanymi przez Cassandrę. Jest tam mnóstwo przepięknych fotek czwórki dzieci Bruce’a, które utrzymywały ze sobą bardzo bliskie stosunki.

Dzieci Bruce’a z jego poprzednich związków są nawet na wspólnych zdjęciach z rodziną Karadshianów i siostrami Kendall Jenner i Kylie Jenner.

Zobaczcie.

Bruce Jenner namawiał pierwszą żonę do aborcji

Bruce Jenner namawiał pierwszą żonę do aborcji

Bruce Jenner namawiał pierwszą żonę do aborcji

Bruce Jenner namawiał pierwszą żonę do aborcji

Bruce Jenner namawiał pierwszą żonę do aborcji