W zeszłym tygodniu potwierdzono, że Jennifer Lopez (54 l.) po raz 4. zostanie gościem muzycznym w najnowszym odcinku Saturday Night Live. Gwiazda popu pojawiła się w show u boku Ayo Edebiri (28 l.), która debiutuje jako gospodarz SNL. Edebiri to nowe objawienie Hollywood i aktorka serialu „The Bear”.

Jennifer Lopez przyćmiła wszystkich na Złotych Globach

Teraz wszyscy nie mogą przestać mówić o występie J.Lo na scenie z… osławionym seryjnym kochankiem Petem Davidson. Były facet Ariany Grande i Kim Kardashian był nagi. A wideo pochodzi z 2019 roku. Jednak dopiero teraz zyskuje na TAKIEJ popularności.

 

 

54-letnia Jennifer Lopez wciąż TO ma

Jennifer Lopez i Pete Davidson wystąpili w skeczu, w którym Davidson wciela się w rolę przygłupiego i małomównego Chada. Chad został po raz pierwszy przedstawiony w Saturday Night Live w 2016 roku jako basenowy i kochanek aktorki Julii Louis-Dreyfus. Od tego czasu Chadl (Pete Davidson) przypadkowo uwiódł m.in. Jessicę Chastain i Saoirse Ronan.

Wow! Jennifer Lopez w projekcie POLSKIEJ MARKI

Jennifer Lopez pojawiła się w programie SNL po raz pierwszy w 2000 roku z gospodarzem Alanem Cummingiem, a rok później, w 2001 roku, powróciła zarówno jako gospodyni, jak i gość muzyczny. W 2010 roku wokalistka  po raz kolejny wykonała podwójną pracę, a ostatnio w 2019 roku była gospodarzem programu z występem muzycznym DaBaby.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: