Cały dotychczasowy skład prowadzących „Pytania na Śniadanie” do wymiany? Takiego obrotu spraw prawdopodobnie nikt się nie spodziewał! A jednak. Od rana w sieci krążą informacje o tym, że nowa dyrekcja stacji zdecydowała się postawić wyłącznie na nowe twarze.

Kim jest nowa prowadząca „PnŚ”? Klaudia Carlos była na okładce Playboy’a

Z „Pytania na Śniadanie” odchodzą wszyscy „starzy” prowadzący

Choć nikt nie miał wątpliwości, że po objęciu władzy przez rząd Donalda Tuska zajdą ogromne zmiany w Telewizji Polskiej, chyba nikt nie przewidywał, że stacja pożegna się ze wszystkimi dotychczasowymi prowadzącymi „Pytanie na Śniadanie”. Oczywiście pewna metamorfoza formatu wydawała się być czymś oczywistym, ale postawienie na wyłącznie nowe twarze to całkowicie niespodziewany dla odbiorców ruch.

Pracownik TVP ujawnia kulisy odejścia Kurzopków z PnŚ: „Kasia bywała TRUDNA WE WSPÓŁPRACY”

Od kilu tygodni mówiło się, że ze śniadaniówką będą musieli pożegnać się wszyscy ci, którzy najbardziej kojarzą się z rządami PiS. Na „czarnej liście” pojawili się więc między innymi Ida Nowakowska, Anna Popek czy Tomasz Wolny. Mówiło się jednak, że bezpieczni o posadę mogą być Izabela Krzan czy Tomasz Wolny. Dziś okazało się, że Polaków w TVP będzie budzić pięć nowych duetów prowadzących.

Program „Pytanie na Śniadanie” stawia na nowych prowadzących. Widzowie nie zobaczą już w śniadaniówce dotychczasowych gwiazd – czytamy na wirtualnemedia.pl.

Do tej pory widzom zostały przedstawione dwa nowe duety – Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Kolejną parę prowadzących mamy poznać już 27 stycznia. Plotkuje się, że na kanapie ma zasiąść Katarzyna Dowbor. Czy tak będzie w rzeczywistości? Dowiemy się pewnie już w najbliższą sobotę…

Zaskoczeni?

Kalczyńska wróciła wspomnieniami do wywiadu z Dodą w DDTVN: „Pamiętam taki stres związany z tą wizytą”

Izabela Krzan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w PnŚ fot. ForumGwiazd / Forum

Tomasz Kammell, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA