Takie historie mrożą krew w żyłach. Bywa, że gwiazdy przyznają się do nich po latach. Gwiazda Gotowych na wszystko, Teri Hatcher brała ostatnio udział w konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet. Opowiedziała o tym, że jako 7-latka była molestowana przez wujka, Richarda Stone’a:

– Byłam przekonana, że to moja wina i obwiniałam się za to, co się działo, więc nie mówiłam nikomu i siedziałam cicho. Kiedy niespodziewanie zaczęłam grać, moja mama wreszcie trzymała mnie z daleka od wujka.

49-letniej dziś gwieździe udało się wyjść na prostą. Niestety, inna ofiara Richarda, który ostatecznie został skazany na 14 lat za kratami, popełniła samobójstwo:

– Pomagałam rodzicom spakować rzeczy z mojego rodzinnego domu i natknęłam się na artykuł z nowej gazety o pięknej 11-latce o imieniu Sarah z mojego miasta. Historia opowiadała, jak zawinęła głowę w ręcznik, by nie narobić bałaganu i zastrzeliła się. Powód? W liście pożegnalnym wskazała mojego wujka, który wykorzystywał ją seksualnie przez lata.

To naprawdę straszne.

&nbsp
Teri Hatcher wyznała, że jako 7-latka była molestowana!

Teri Hatcher wyznała, że jako 7-latka była molestowana!

Teri Hatcher wyznała, że jako 7-latka była molestowana!