Program „The Four. Bitwa o sławę” okazał się sukcesem stacji Polsat. Chętnych do udziału w programie nie brakuje. W studiu „The Four” pojawią się śmiałkowie gotowi walczyć o sławę. Każdy z nich musi w pierwszej kolejności przekonać do siebie jurorów: Natalię Nykiel, Igora Herbuta i Kubę Badacha.

The Four. Bitwa o sławę” – Igor Herbut zachwycił się Karoliną Leszko

The Four. Bitwa o sławę: Natalia Nykiel oszukała całą Polskę! (WIDEO)

Igor Herbut w jednym z odcinków nie mógł powstrzymać emocji po wstępie Karoliny Leszko. Nie ma wątpliwości, że ma zadatki na supergwiazdę „The Four”.

Jej głos już zawładnął jurorami, dlatego wybrali ją do Wielkiej Czwórki programu. W nadchodzącym odcinku przyjedzie kolej na wokalną bitwę Karoliny z jednym ze śmiałków chcących zająć jej miejsce w programie. Jak w niej wypadnie? Igor Herbut oceniając występ Karoliny będzie się wprost rozpływał się w zachwycie po jej występie!

DRAMATYCZNE wyznanie uczestniczki The Four: Bitwa o sławę. „Od podpisania kontraktu wszystko się zaczęło”

W piątek w „The Four. Bitwa o sławę” przedstawicielka Wielkiej Czwórki Karolina Leszko zaśpiewa hit Lady Gagi, Bradleya Coopera „Shallow”. Wokalistka powaliła jurorów na kolana! Mieli ciarki, gdy usłyszeli jej wykonanie. A Igor Herbut „oszaloł” na jej punkcie:

Ty mogłabyś zaśpiewać sialalala, to miałoby wszystko niesamowite uderzenie – powiedział Herbut.

Zobaczcie fragment programu! Karolina Leszko ma już jurorów po swojej stronie! A czy uda się jej zawładnąć publicznością zgromadzoną w studiu? Cały występ wokalistki i wszystkie emocje z nim związane już w najbliższy piątek!

The Four: Bitwa o sławę POWRACA na antenę Polsatu

fot. Polsat/Krystian Szczęsny

fot. Polsat/Krystian Szczęsny