Uwaga, jeśli jesteś wrażliwy lepiej kliknij w inny nius. Może chcesz zobaczyć, jak bardzo nietwarzowy okazał się dla Natalii Siwiec platynowy blond?

Zobacz: Natalia Siwiec jest platynową blondynką! (FOTO)

Teraz do rzeczy, obrzydliwej rzeczy. Narendra Kumar jest 18-latkiem z jednej z indyjskich prowincji. Nastolatek przez większość swojego życia skarżył się na poważne bóle brzucha. Często również wymiotował i miał problemy z wagą.

To co lekarze znaleźli w jego żołądku jest przerażające!

Gdy Narendra w końcu zgłosił się do lekarza, ten przecierał oczy ze zdziwienia, gdy odkrył przyczynę dolegliwości nastolatka. W żołądku chłopca znaleziono zlepek kości, włosów oraz zębów. Brzmi przerażająco i obrzydliwie? To dopiero początek tej historii.

To co lekarze znaleźli w jego żołądku jest przerażające!

Co ten zlepek robił w brzuchu Kumara? Cóż, żył. Okazało się, że lekarze mają do czynienia z przypadkiem „Fetus in fetu”, czyli „płodu w płodzie”. Kula z włosów i zębów okazała się być niewykształconym bratem bliźniakiem chłopca. Jeszcze w czasie życia płodowego jeden z bliźniaczych płodów otacza drugi i wchłania go. Wchłonięty płód rozwija się w drugim, żywi się substancjami odżywczymi z jego krwi.

Zlepek z żołądka Narendy mierzył ponad 20 cm i ważył 2,5 kilograma i ciągle żył.