Podczas trasy koncertowej w Rogers Arena w Kanadzie Madonna (65 l.) zaskoczyła fanów, wprowadzając na scenę Pamelę Anderson (56 l.) jako swojego gościa specjalnego podczas wykonywania kultowego kawałka „Vogue” z 1990 roku.

Pamela Anderson ubrana w czarny sweter, mini spódniczkę i ledwo widoczny makijaż wyglądała skromnie, dziewczęco i sexy. Aktorka i aktywistka pełniła funkcję sędzi, oceniającej występy vogujących tancerzy.

Pamela Anderson przywraca trend na cienkie brwi

Na nagraniu wideo zarejestrowanym przez widzów koncertów widać, jak gwiazdy obejmują się i całują w policzek. Widać, że panie bawiły się doskonale w swoim towarzystwie, ku uciesze tłumów. Wcześniej wolę sędzi i gościa specjalnego na koncercie Madonny pełniła m.in. Kelly Ripa.

Pamela Anderson i Madonna na jednej scenie

Madonna rozpoczęła jesienią zeszłego roku w Londynie swój długo oczekiwany cykl występów, w których wzięła udział 20-tysięczna publiczność. Następnie w grudniu odbyła tournée po Stanach Zjednoczonych, dając kilka występów w Barclays Center na Brooklynie, które przyciągnęły takie gwiazdy jak Demi Moore, Andy Cohen i Anderson Cooper.

Scarlett Johansson komentuje Anderson bez makijażu

Ale to jeszcze nie koniec! W marcu Madonna zagra 5 koncertów w Los Angeles, gdzie fani spodziewają się, że Madonna zaprosi sławnych znajomych na scenę, jako gości specjalnych.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

https://www.instagram.com/p/C3paxzvKnwL/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==