Zachwycamy się pięknymi gwiazdami po 40-tce czy 50-tce, a co z facetami? W końcu to oni z wiekiem nabierają… patyny? Dlatego też oczy mediów zwrócił fakt, że na rozgrywkach tenisowych US Open 57-letni Brad Pitt pojawił się w towarzystwie swojego kumpla, równie przystojnego, 46-letniego Bradley’a Coopera. 

Oscary 2021: Brad Pitt zaliczył WTOPĘ. Mina aktorki mówi wszystko

Dwaj „Bradowie” wyglądali świetnie, z zacięciem oglądając mecz, ale również gadając ze sobą i śmiejąc się. Bradley Cooper mimo „tenisowego dress code” postawił na swobodny look. Niebieska koszula zapinana na guziki i granatowe spodnie.

Tymczasem Brad Pitt wygrał modowy wielki szlem. 57-letni aktor (czujemy się staro… i nie możemy w to uwierzyć! Brad Pitt ma 57 lat?!) miał na sobie kaszmirowy pulower z białym podkoszulkiem i najmodniejszą w sezonie czapkę – rybacką.

Nie są razem prawie od dwóch lat, a Bradley Cooper wciąż TAK patrzy na Irinę Shayk (ZDJĘCIA)

Podczas finałowego meczu US Open na trybunach można było spotkać również inne gwiazdy wielkiego formatu. Wśród kibiców byli m.in. reżyser Spike Lee, aktor Rami Malek, przyjaciółka Opry Winfrey – gwiazda amerykańskiej telewizji Gayle King, Leonardo DiCaprio, Ben Stiller, czy Alec Baldwin.

Brad Pitt i Bradley Cooper na US Open fot. Forum/Reuters