Nie cichną echa po wywiadzie, który Meghan Markle i po prostu Harry udzielili amerykańskiej królowej talk show Oprze Winfrey. Oponenci byłej księżnej zarzucają jej manipulowanie faktami oraz brak precyzyjnych informacji dotyczących stawianych zarzutów.

Beyoncé oceniła wywiad Meghan Markle. Piosenkarka jest jej bardzo wdzięczna

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego

W ponad dwugodzinnej rozmowie królewskich celebrytów padło wiele przykrych słów skierowanych w stronę brytyjskiej monarchii, którą oskarżono m.in. o rasizm i brak zrozumienia i wsparcia dla młodej księżnej.

W rozmowie z Oprah Winfrey nie oszczędzono księcia Karola, który miał już zaplanować wizytę w Stanach Zjednoczonych, by porozmawiać z synem, ani Kate Middleton, która miała doprowadzić ówczesną narzeczoną Harry’ego do łez. Odrobinę ciepłych słów Meghan Markle przygotowała jednak dla królowej Elżbiety II.

Księżna Kate widziana po raz PIERWSZY od wywiadu Meghan Markle i Harry’ego (FOTO)

W rozmowie z dziennikarką Meghan Markle powróciła do pierwszego samodzielnego wystąpienia w roli księżnej Sussex. Żona księcia Harry’ego towarzyszyła wiekowej monarchini podczas wizyty w Chester. Kobiety wzięły udział w otwarciu mostu Mersey Gateway i Chester’s Storyhouse Theatre. Po uroczystym lunchu w ratuszu, Meghan Markle i Elżbieta II wsiadły do samochodu, gdzie na królową czekał kocyk. Monarchini położyła go na kolanach i następnie podzieliła się okryciem z żoną wnuka.

Położyła go również na moich. To sprawiło, że pomyślałam o mojej babci – wyznała Meghan.

Aktorka zaznaczyłą również, że królowa zawsze była dla niej wspaniała. Choć słowa byłej księżnej były wielokrotnie poddawane w wątpliwość, to dziennikarzom brytyjskich tabloidów udało się dotrzeć do nagrania, a na którym widać, jak królowa dzieli się z Meghan Markle okryciem.

Ewa Minge ma MIESZANE odczucia po wywiadzie Meghan: „Po co od razu gnoić własne gniazdo”

Urocze?

Księżna Kate i Meghan Markle - jak wygląda ich relacja?

Księżna Kate i Meghan Markle – jak wygląda ich relacja? Fot.Forum/ZUMA Press.

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum

Meghan i Harry, fot. / MEGA / Mega Agency / Forum