To NIE JEST Doda – ale styl ma podobny (ZDJĘCIA)
W polskim show-biznesie niewiele jest naprawdę odważnych kobiet, których wizerunek stanowi rodzaj deklaracji. Doda, której wciąz wypomina się noszenie podróbek, zawsze była “jakaś”. Bywało, że kiczowata, tandetna i krzykliwa, ale jakaś.
Beata Kozidrak jest UZALEŻNIONA? Nigdzie się bez TEGO nie rusza
Takie jest prawo gwiazdy.
Podobny styl ma Beata Kozidrak (58 l.). Wokalistka Bajmu lubi błyszczeć, kocha rzucające się w oczy dodatki. Ostatnio chwaliła się stylówkami opartymi o elementy kolekcji Moschino dla H&M. Barokowy przepych, złoto, duże aplikacje – to do niej pasuje.
Beata Kozidrak w nowej fryzurze, w nowym teledysku [VIDEO]
Nie zdziwiła nas więc niedziena stylizacja Beaty, w której pojawiła się rano w studio Pytania na śniadanie. Wzorzyste spodnie, sznurowane botki na obcasach, a do tego fioletowa kuryka z kapturem i aplikacją na plecach.
Podoba się Wam?







Druga Rodowicz.
Bardzo lubię Panią Beatę ale prawda jest taka, że wygląda jak przebieraniec… z wiekiem bardziej rzuca się to w oczy ! To jej sprawa jak się ubiera tylko dziwi mnie że jej córka nie doradza
Kazda z tych rzeczy bardzo fajna tylko nie pasuja do siebie. Juz same buty gdyby byly czarne kozaczki to by wygladalo duzo lepiej
Kolekcja Moschino dla H&M. Pewnie dostała za darmo, bo premiera 8 listopada
Nie przekonuje mnie ta kobieta stylem i byciem, nie mam pojęcia czemu
Nie ubiera się fajnie, udziwnione stylizacje,latka też już nie te, ogólnie masakra!!!!!
Kiczowato nie ma gustu okropnie
Tylko w polsce tak krytykuja, czy jest jakas specjalna ustawa, okreslajaca sroj kobiet? Czy po 50 to czeka mnie kieca dla zakonnicy? Moze burke zaproponujcie.
Taka miłośniczka mody, a naklejek z butów nie zdjęła… Zwyczajna wieśniaczka i tyle w temacie.
O cie panie….. kto ja tak od…dolil???
Mieć tyle pieniędzy i nie potrafić się stylowo ubrać.
Ten sam kicz
Kiedyś napisałabym matka Dody ale teraz tego nie zrobię, ponieważ zbyt szanuje obie te Panie, a Pani Kozidrak jest już dobrze zaawansowana w wieku i mogłaby, mając pieniądze ubierać się z klasą. Ten kicz w każdej z dziedzin naszego życia jest nie do zniesienia i zawdzięczamy go pseudoartystkom takim, jak ta Pani.
Zawsze sie tak kiczowato ubierala i na scene i prywatnie i tak juz pozostanie bo nie ma gustu.
Zawsze mala ten styl , ekscentryczny. Gdyby robila sie na dufowa bylaby nieprzekonywujaca, to artystka sceny muzycznej, nie ksiegowa czy prezeska banku.Przyczepianie sie do niej o to to nieporozumienie. Jak fo Rodowicz.
Jak zwykle Polakom nic nie odpowiada.To juz wrodzony nawyk i tradycja.Proponuje pojechać do Nowego Jorku czy Londynu. Tam dopiero panuje kicz,ale ludzie ubieraja sie jak chca,nikt im nie zwraca uwagi,ze odstaja od ogolu!W Polsce nie wolno inaczej ubrać się niz w czarna kurtkę i czarne kozaki. Zresztą całe ubranie powinno byc czarne i wtopic się w tłum z jego właścicielem.Zero indywidualizmu,zero innowacji i pasji tworzenia. Same smutasy i narzekacze.Masakra.
Stara lampucera.