Maja Sablewska (40 l.), która karierę w show-biznesie zaczynała jako niania dziecka Natalii Kukulskiej, aby potem przekwalifikować się na managerkę Dody, Edyty Górniak i Mariny Łuczenko, dziś jest ikoną stylu i gospodynią programów w TVN traktujących właśnie o stylu o modzie.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak na zakupach. Ciężko ją poznać! (ZDJĘCIA)

Partnerka Wojciecha Mazolewskiego jest nie tylko ekspertką od mody, ale i fotomodelką. Jej portoflio zawiera się na wielu stronach Instagrama gwiazdy i jest doprawdy imponujące!

Maja pozuje w różnych okolicznościach – na ulicy, w łóżku, w oknie, na plaży, na ulicy, w pościeli. Jej profil jest pełen zmysłowych, czasem niemal erotycznych zdjęć.

Pewna siebie i kochająca swoje ciało celebrytka chętnie pokazuje swe kształty – również na co dzień wybiera stylówki, które sporo pokazują. Pod oversize’owymi marynarkami i wielkimi bluzkami kryje się seksowna bielizna, rajstopy albo pończochy, którymi maja dyskretnie uwodzi.

Zobacz także: Maja Sablewska na 40 urodziny opublikowała NAGIE zdjęcie – „hot”

Najnowsza stylizacja Sablewskiej to prawdziwy ogień. Gwiazda założyła króciutkie szorty, czarne, sexy rajstopy i dobrała do nich wielką marynarkę i martensy.

HOT!

 

Maja Sablewska w sexy rajstopach i maseczce

Maja Sablewska w sexy rajstopach i maseczce, fot. AKPA/AKPA

Maja Sablewska pokazała się w szortach

Maja Sablewska pokazała się w szortach, fot. AKPA/AKPA

Maja Sablewska wsiada do samochodu

Maja Sablewska wsiada do samochodu, fot. AKPA/AKPA

Maja Sablewska i jej sexy nogi w martensach

Maja Sablewska i jej sexy nogi w martensach, fot. AKPA/AKPA

Maja Sablewska i jej sexy nogi w martensach

Maja Sablewska, fot. AKPA/AKPA

Maja Sablewska

Maja Sablewska fot. AKPA/AKPA