Hilaria Baldwin (38 l.) właśnie zagrała wszystkim na nosie, pokazują swoją nienaganną sylwetkę, zaledwie TYDZIEŃ po urodzeniu swojego 7. (!) dziecka. Nie do wiary. Musicie zobaczyć to wideo!

9-letnia córka Baldwina w szpilkach i makijażu

W klipie udostępnionym w ostatni piątek można oglądać Hilarię Baldwin w zaawansowanej ciąży, ćwiczącą jogę. Na drugim ujęciu można zaś zobaczyć żonę Aleca Baldwina w tej samej pozie, ale bez ciężarnego brzucha. Zaledwie TYDZIEŃ po narodzinach dziecka numer 7. Zaledwie tydzień po porodzie jej ciało wygląda na wysportowane i umięśnione.

Opublikowałam ten pierwszy film 30 sierpnia […] dzisiaj jest, 30 września, tydzień po narodzinach Ilarii […] Kończę ciążę i rozpoczynam gojenie po porodzie podobnymi ćwiczeniami, aby wzmocnić dno miednicy…

Hilaria Baldwin po 7. ciąży

Narodziny Ilarii sprawiły, że ​​Alec Baldwin jest ojcem 8. dzieci, ponieważ aktor ma również córkę Ireland Baldwin (26 l.) z byłą żoną aktorką Kim Basinger.

Alec Baldwin usłyszał wyrok za pobicie Polaka

Dla przypomnienia Hilaria Baldwin przyznała się jakiś czas temu, że wcale nie ma latynoskich korzeni i urodziła się w Bostonie. Wszystko wynikło, gdy jej koleżanki i koledzy z podstawówki zarzucili jej kłamstwo, gdy zaczęła mówić po angielsku z „hiszpańskim akcentem”. Hilaria w Hiszpanii zaś spędziła zaledwie „jakiś czas”. Niestety Hilaria, która naprawdę nazywa się Hillary ma na koncie… skandal.