Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Informacje zostały oficjalne potwierdzone przez ich rzecznika. Są już rodzicami prawie 2-letniego synka Archiego.

Afera ze zmianą imienia Meghan Markle w akcie urodzenia Archiego. Wydano OŚWIADCZENIE!

Meghan Markle jest w drugiej ciąży

Meghan Markle kilka miesięcy temu podzieliła się druzgocącą wiadomością w osobistym eseju. Była w drugiej ciąży, jednak poroniła.

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia mocno kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Ściskając swoje pierworodne dziecko czułam, że tracę drugie – powiedziała szczerze Markle.

Meghan Markle przyznała, że niedawno była w ciąży, ale PORONIŁA: „Poczułam ostry skurcz”

Teraz para może podzielić się radosnymi wiadomościami. Żona Harry’ego spodziewa się drugiego dziecka. Magazynowi „People” udało się potwierdzić te informacje.

Potwierdzamy, że mały Archie będzie starszym bratem. Księżna i książę Sussex nie posiadają się ze szczęścia – zdradził rzecznik pary.

Meghan i Harry z synem obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy jeszcze, który to miesiąc ciąży. Zaprzyjaźniony fotograf pary, Misan Harriman, pokazał zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuszek u Meghan.

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan i Harry na rozdaniu nagród

Meghan i Harry na rozdaniu nagród fot. Paul Edwards / News Licensing / Forum

Meghan Markle i Harry z synem

Meghan Markle i Harry z synem/fot. FORUM

Meghan Markle i książę Harry z synem fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum