Meghan Markle w maju 2019 roku została mamą syna Archiego Harrisona. Jak ostatnio podawały media, dokonano zmian w jego akcie urodzenia. W dokumentach urodzenia dziecka, jako jego matka nie widnieje już „Rachel Meghan”, a „Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex”, co wywołało burzę. Rzecznik Meghan wydał specjalne oświadczenie.

Wielki GEST Meghan i Harry’ego. Firma pokazała zdjęcie Archiego

Zmiana imienia Meghan Markle w akcie urodzenia Archiego

Przypominamy, że Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej, co również wiążę się z pożegnaniem tytułów.

Tymczasem odkryto, że miesiąc po wydaniu aktu urodzenia Archiego, dokonano w nim zmian. Dane „Rachel Meghan” zostały zastąpione „Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex”.

Za komentowanie całej sprawy szybko zabrali się eksperci. Niektórzy twierdzili, że to cios w stronę Williama i Kate, którzy w akcie urodzenia dzieci nie posługują się królewskimi tytułami. Inni, że to hołd dla księżnej Diany, która używała tytułu „Jej Królewskiej Mości Księżnej Walii”.

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Książę William jest WŚCIEKŁY na Meghan i Harry’ego. Już wynajął prawników

Rzecznik Meghan Markle wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. Ujawnił, że był to nakaz ze strony Pałacu Buckingham.

Kolejny raz widzimy, jak brytyjskie tabloidy urządzają sobie zabawę przy pomocy tzw. „ekspertów”, próbujących wywołać konflikty i sugerujących, że Meghan chciała pozostać bezimienna w dokumentach syna. Takie sugestie są nieprawdziwe, a co ważniejsze obraźliwe. Tyle się dzieje na świecie, skupmy się na poważnych sprawach i nie ulegajmy clickbaitom. To Pałac Buckingham podyktował tę zmianę w publicznych dokumentach, co potwierdzają materiały przedłożone przez ich reprezentantów. Meghan i książę Harry nigdy nie prosili o taką zmianę – czytamy w oświadczeniu przesłanym Bazaar.

Wyszły na jaw nowe fakty na temat porodu Meghan Markle. Dlaczego wybrała szpital w Portland?

Sprawa wyjaśniona?

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce. Fot.Forum/Reuters

Meghan i Harry po raz pierwszy z synem

Meghan i Harry po raz pierwszy z synem fot. REUTERS