Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską po trzech latach w związku. Ich miłość była świetnym scenariuszem na film, ponieważ poznali się na planie serialu „M jak miłość”, w którym uwaga… grali parę. Potem ich serialowy związek przełożyła się na życie prywatne.

Adrianna Kalska przefarbowała włosy na BLOND? Roznerski NIEZADOWOLONY

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska się rozstali

Jak tylko gruchnęła wiadomość w mediach o ich rozstaniu, Adrianna Kalska wydała oświadczenie: „Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nada będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności”  – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zostaną RODZICAMI? Aktor pokazał zdjęcie USG

Magazyn „Party” dotarł do informacji, dlaczego tak naprawdę para się rozstała. Osoba z otoczenia Adriany i Mikołaja uważa, że to kariera zabiła ich miłość:

W kwietniu Ada zaczęła w Krakowie zdjęcia do serialu „Papiery na szczęście”, w którym gra główną rolę. Z kolei Mikołaj zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, gdzie dostał rolę w serialu „Zniewolona”. Do tego kręcił jednocześnie trzy filmy i dwa seriale, więc nie miał wiele czasu dla ukochanej. Gdy z powodu pracy zaczęli się mijać, miłość w końcu wygasła – ujawnia „Party” osoba z otoczenia pary.

Podobno obydwoje przeżyli rozstanie: Kalska unika mediów, a Mikołaj musiał pojawić się na premierze filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, ale nie chciał rozmawiać o prywatnych sprawach z dziennikarzami.

Kryzys u Roznerskiego i Kalskiej? Walentynki spędzili OSOBNO

 

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska razem na ściance.

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Mikołaj Roznerski Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska Fot. Baranowski/AKPA