Olga Bołądź (36 l.) na nowo poukładała swoje życie miłosne. Od jakiegoś czasu plotkowano na temat jej nowego związku, ale Olga konsekwentnie milczała. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała partnera na Instagramie. Okazało się, że spotyka się ze znanym biznesmenem, który jest właścicielem kilku restauracji i klubów. Oboje wyjechali z zatłoczonego miasta w Bieszczady. Kim jest jej nowy wybranek? Sprawdźcie sami.

OMG! Olga Bołądź już tak nie wygląda. Jest BLONDYNKĄ!

Olga Bołądź pokazała partnera na Instagramie

Olga Bołądź ma za sobą kilka nieudanych związków. Bołądź spotykała się z innymi aktorami – była w związku z Mikołajem Roznerskim, czy Sebastianem Fabijańskim – jednak po czasie doszła do wniosku, że nie chce powtarzać błędów z przeszłości i zaczęła spotykać się z warszawskim biznesmenem.

Olga nie należy do osób, które w mediach opowiadają o swoim życiu prywatnym. Chroni swoich bliskich i nie pokazuje twarzy swojego syna na social mediach. Teraz aktorka zrobiła wyjątek i na Instagramie opublikowała wideo, na którym załapał się również jej chłopak. Okazuje się, że Olga spotyka się z Jakubem Chruścikowskim, który jest młodym biznesmenem. 

Bołądź i Chruścikowski opuścili zatłoczoną Warszawę, by pooddychać świeżym powietrzem w Bieszczadach, gdzie mogą oddawać się relaksującym górskim wyprawom.

Unikamy dzikich zwierząt. Bieszczadzkie lasy / torfowiska / bagna/ bór – napisała pod filmikiem Olga.

Fani pod filmikiem natychmiast zauważyli, że aktorka promienieje i wygląda na szczęśliwą.

Za miastem człowiek sobie uświadamia ,że do szczęścia tak naprawdę niewiele potrzeba.

Cudna dziewczyna jesteś.

Piękna – czytamy w komentarzach.

Kim jest nowy partner Olgi Bołądź?

Jakub Chruścikowski jest młodszy od Olgo Bołądź o 7 lat – mężczyzna ma 29 lat. Kuba prowadzi kilka biznesów,  jest właścicielem kilku restauracji, między innymi Metropolis Warszawa i klubów nocnych. Chruścikowski posiada konto na Instagramie, jednak ma zablokowany profil.

Fajna z nich para?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sebastian Fabijański SKOMENTOWAŁ rozstanie z Olgą Bołądź

Olga Bołądź dawno nie wyglądała tak… dziwnie? (ZDJĘCIA)

Sebastian Fabijański do Maff: „Miałem cię za reprezentantkę świata…” (WIDEO)

Sonda

poll-violet

Olga Bołądź w BLOND czy CIEMNYCH włosach?

1
Olga Bołądź

W ciemnych

2

W blond

3

W obu kolorach wygląda dobrze