A jednak nasze domysły okazały się słuszne (news tutaj) – Anna Prus i Radosław Majdan rozstali się.

Jak donosi Super Express to właśnie Majdan zakończył znajomość z aktorką. Byłemu piłkarzowi, który już od jakiegoś czasu podkreśla, że chciałby się ustatkować, założyć rodzinę i mieć dzieci, podobno nie pasował imprezowy styl życia Anny. Jak donoszą przyjaciele, Majdan jest rozczarowany Anią i ich związkiem.

– Radek żałuje związku z Anką. Czuje się oszukany. Z czasem to, co mówili jego i jej znajomi, okazało się prawdą. Anka jest imprezowiczką, lubi się bawić. Miała do niego pretensje, że za mało bywa na salonach. To przerosło Radka, przecież szukał żony i matki dla swoich dzieci. Niepotrzebna mu kolejna Doda. Najgorsze jest to, że on naprawdę się zakochał, a jego rodzicie też patrzyli na Ankę jak na poważną kandydatkę na żonę – zdradził przyczyny rozstania przyjaciel Majdana.

Menadżer Radka, Marcin Szczutkowski był bardziej oszczędny w słowach:

– To są bardzo osobiste sprawy, których Radek nie chce komentować. Ja tym bardziej nie jestem do tego upoważniony. Mogę tylko powiedzieć, że ten etap Radek zamknął i nie chce nim epatować w mediach – potwierdził w rozmowie z tabloidem.

Trzymamy kciuki, żeby Radek znalazł w końcu swój ideał matki, żony i kobiety!

To Radek Majdan zerwał z Anną Prus