65-letni Tom Hanks to międzynarodowy skarb. Nie ma chyba na świecie osoby, która by go nie lubiła, czy to za kultowe role w hollywoodzkich filmach, czy jeżdżenie naszym, poczciwym Maluchem. Jednym z jego ulubionych zajęć po godzinach jest wbijanie się na cudze wesela (robi to systematycznie od lat 90. XX wieku). Jest to niezwykle urocze i zawsze sprawia ogromną radość młodej parze, gdy niespodziewanie składa im życzenia lub wbija się na rodzinne zdjęcia.

Żona Toma Hanksa, Rita Wilson, opowiedziała o efektach ubocznych terapii na Covid-19

Tom Hanks pojawił się na weselu…

Tom Hanks po raz kolejny zagrał epizodyczną rolę na ślubie nieznajomych. Tym razem pojawił się w Santa Monica w Kalifornii, podczas zaślubin na plaży panien młodych Diciembre i Tashii Farries. Aktor, który spacerował nad oceanem, postanowił złożyć osobiście życzenia parze.

„To było niesamowite. On jest takim wspaniałym człowiekiem. Powiedział, że obserwował nas przez chwilę z daleka i postanowił, że musi nam osobiście złożyć życzenia, bo nigdy nie widział tak pięknego ślubu”, wyznała zachwycona Diciembre Farries.

Panie młode wyznały, że była to wisienka na torcie. Niespodziewana wizyta Toma Hanksa, oraz piękne życzenia, które złożył młodej parze sprawiły, że ten dzień stał się jeszcze wspanialszy niż przypuszczały.

Tom Hanks WRÓCIŁ z żoną do DOMU! Widać, że są szczęśliwi

A wy jak? Chyba nikt nie byłby zły, gdyby Tom Hanks pojawił się na Waszym ślubie, prawda?

Koniecznie zobaczcie urocze wideo. Poniżej: