Tom Hanks (63 l.) i jego żona, Rita Wilson (63 l.) przechorowali Covid-19. Para została pozytywnie zdiagznozowana na obecność koronawirusa podczas pobytu w Australii. Po wyleczeniu małżonkowie wrócili do USA.

Tom Hanks WRÓCIŁ z żoną do DOMU! Widać, że są szczęśliwi

Teraz żona Hanksa opowiada, jak przebiegało u niej zakażenie. Kobieta zniosła chorobę ciężej niż jej mąż. Miała bardziej dokuczliwe objawy i czuła się gorzej niż Tom.

Podczas rozmowy z prowadzącą show „The Talk”, Gayle King, Rita Wilson tak mówiła o symptomach choroby:

Czułam się ekstremalnie obolała, czułam całe ciało, nie znosiłam, gdy ktoś mnie dotykał. A potem przyszła gorączka – mówi Rita.

Wysoka temperatura utrzymywała się przez 9 dni. Dochodziła do 39 stopni.

Magda Gessler przewidziała pandemię koronawirusa? „Czułam się jak sparaliżowana. Przeczuwałam”

Nigdy nie miałam takich dreszczy, jak wtedy – opowiada żona Toma Hanksa.

W tym czasie lekarze zdecydowali podać pacjentce chlorochinę – lek stosowany w leczeniu malarii, sugerowany też jako wsparcie w leczeniu Covid-19. Rita mówi, że po przyjęciu leku czuła się koszmarnie. Nie wie też, czy to dzięki chlorochinie gorączka spadła, czy po prostu była to normalna kolej rzeczy podczas choroby. Żona Toma Hanksa ostrzega, że lek, który podaje się pacjentom, jest bardzo silny, a skutki uboczne jego działania mocno odczuwalne:

Było mi niedobrze, nie mogłam chodzić, a moje mięśnie były ekstremalnie słabe – wspomina Rita Wilson.

Tom Hanks jeździ najsłynniejszym polskim autem?! To zdjęcie robi furorę!

Myślę, że ludzie powinni byc bardzo ostrożni stosując ten lek – podkreśliła żona aktora. – Nie wiadomo tak naprawdę czy on faktycznie pomaga w tych stanach – dodała.

Dziś Rita Wilson i jej mąż, Tom Hanks, są zdrowi, a dolegliwości związane z koronawirusem są w ich przypadku na szczęście tylko przykrym wspomnieniem.

Tom Hanks i Rita Wilson

Tom Hanks i Rita Wilson, fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Tom Hanks i Rita Wilson

Tom Hanks i Rita Wilson, fot. KPGG / Backgrid Australia / Forum