Tomasz Kammel rzadko wypowiada się na tematy polityczne. Tym razem jednak zrobił wyjątek i skomentował politykę antyimigracyjnej naszego rządu.

Zobacz też: Tomasz Kammel Sylwestra przypłacił narkozą!

Wypowiedział się tym samym na temat nastrojów, jakie panują w naszym kraju. Premier Szydło zdecydowała ostatnio, że Polska nie przyjmie muzułmańskich uchodźców, którzy mogą zagrażać bezpieczeństwu naszego państwa.

W ostrym wpisie skomentował nastroje nacjonalistyczne. Dostało się również prawicowemu dziennikarzowi Rafałowi Ziemkiewiczowi, który stwierdził, że „papież jest idiotą, bo chce przyjmować uchodźców”:

Papież jest idiotą, który nic nie rozumie i pomaga ciapatym. Polacy wiedzą najlepiej, jak wielkie zagrożenie stanowią uchodźcy, chociaż nie przyjęli ani jednego.

Po polskich miastach chodzą ludzie z opaskami, ewentualnie odprawiają msze w stylu faszystowskim, by potem krzyczeć o ZABIJANIU wrogów ojczyzny. Jakiś bezmózg pali kukłę Żyda na środku miasta. Nie podoba mi się tooo!!!!!!!!!!!! Szczególnie dzisiaj chcę, żeby Polska znowu stała się tym krajem, z którego dumna była cała Europa.

Tomasz Kammel: Papież jest idiotą, który nic nie rozumie i pomaga ciapatym

Zobacz też: Tomek Kammel robi się na niegrzecznego chłopca

Wpis widniał jednak tylko przez kilkanaście godzin, ponieważ administracja Facebooka uznała, że jest niezgodny z zasadami regulaminu strony. Decyzja ta bardzo zezłościła dziennikarza, który powiedział, że:

Drogi Facebooku. Usunąłeś mi jeden z wpisów, który rzekomo wykraczał poza ramy regulaminu twojej społeczności. Użyłem tam ironii, ale przede wszystkim piętnowałem ksenofobię, nietolerancję i brak gotowości do pomocy ludziom, którzy jej naprawdę potrzebują.

Wiem, że otwartość na innych, swobody obywatelskie i walka z ksenofobią to wartości, które tobie też są bliskie. Więc jeśli to przeoczenie, to proszę, przywróć mi posta. Jeżeli nie, to po prostu będę pisał je lepiej. Niemniej jednak liczę na to, że w przyszłości się to już nie zdarzy.

Zobacz też: Nie uwierzycie, na co stać Tomasza Kammela!

Czy zgadzacie się z nim w tej kwestii?

Tomasz Kammel: Papież jest idiotą, który nic nie rozumie i pomaga ciapatym

Tomasz Kammel: Papież jest idiotą, który nic nie rozumie i pomaga ciapatym