Viola Kołakowska pożegnała się z programem Agent – Gwiazdy w ostatnim, półfinałowym odcinku. Do finału przeszli: Marysia Sadowska, Michał Koterski i Damian Kordas.

Kłótnia pomiędzy Kołakowską a Wołejnio przeobraziła się w WOJNĘ. Kasia pokazała prywatne SMS-y

Jak to zawsze bywa w takim programie są wygrani i przegrani – na pewno pozytywne wrażenie w oczach widzów zrobił Misiek Koterski, który wcześniej miał opinię „błazna”. Z kolei w roli złej uczestniczki wypadła Viola Kołakowska, która wniosła do programu wiele emocji, ale też spadły na nią niepochlebne komentarze – głównie przez konflikt z Kasią Wołejnio przed kamerami.

Tomasz Karolak broni Violi Kołakowskiej

Na profilu instagramowym „Agenta” po każdym odcinku pojawia się zdjęcie osoby, która pożegnała się z programem. Tomasz Karola postanowił wesprzeć swoją byłą partnerkę i skomentował zdjęcie.

Gratulacje Violka! Daleko doszłaś! Zupełnie jak ja w Ameryce Ekspress!!! Temperament, a nie jakieś flaki z olejem!!! Bravo!

– napisał aktor.

Jeden z interenautów odpowiedział:

 Mega źle będzie oceniana po tym programie… Efekt Renulki. Nie widziałem żadnej jej roli i na pewno już nie mam ochoty.

Tomasz Karolak nie pozostał mu dłużny. W ironiczny sposób odpowiedział na komentarz obrażający Violę.

 Jeśli Pan nie widział żadnej roli Violki zapraszamy do teatru Imka, ale chyba zbyt dużo wymagam! Pozdrawiam i miłej nocy!!!

Wymiana zdań na tym się nie skończyła. Widz tłumaczy, że nie tylko jest to jego zdanie, a wystarczy poczytać komentarze innych widzów.

Nie tylko ja tak uważam, patrząc po postach sami dobrze zdajecie sobie sprawę, że zbyt wiele jest negatywnych komentarzy i trzeba było przyjść z odsieczą byłej partnerce. A wspomniany teatr, którego nazwy wybaczycie nie będę wspominał, nie robi sobie wspanialej reklamy

– czytamy.

Tak wyrosła Lena, córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Zagra w kontynuacji serialu 39 i pół

Ten teatr nie potrzebuje reklamy, ale to się wie. Trzeba się orientować, a nie osądzać. Nieustannie zapraszamy!!!

– odpowiedział Karolak

 

 

agent
agent2 agent3

Sonda

poll-violet

Kto jest Agentem?

1

Marysia Sadowska

2

Damian Kordas

3

Michał Koterski