Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska w ostatnim odcinku „Agenta” dostarczyły widzom sporo emocji. Pomiędzy celebrytkami doszło do konfliktu. Kołakowska w programie odsunęła się od Wołejnio, bo stwierdziła, że „Kasia nie potrafi utrzymać tajemnicy i nie może być jej sojusznikiem”. „Szczuje wszystkich takim syfem i chamstwem, że się w pale nie mieści!” – powiedziała Viola. Kasi się to nie spodobało i zwierzyła się innym uczestnikom „Agenta”.

Wielka KŁÓTNIA w Agencie. Kasia Wołejnio do Wioli Kołakowskiej: Jesteś FAŁSZYWA

Kasia Wołejnio ujawnia prywatne SMS

Mimo że odcinki były kręcone kilka miesięcy temu, to panie nadal mają konflikt. Kasia Wołejnio na Instagramie opublikowała prywatne SMS-y, które Viola Kołakowska miała do niej wysłać.

Uwaga gotowi jesteście? Podobno jak Viola twierdzi to ja mam z nią problem a nie ona ze mną! Haha Zobaczcie jaką ona ma klasę ta kobieta! Tomkiem niech mnie nie straszy bo mnie nie wystraszy! Zobacz next post i SMS-y które dostałam od Wioli

– napisała Kasia.

W wiadomościach czytamy wulgaryzmy i naprawdę mocne słowa. Wołejnio miałaby już nie zrobić żadnej kariery w kraju. Jak widać, wojna pomiędzy paniami jest naprawdę poważna skoro Wołejnio zdecydowała się pokazać takie wiadomości. Natomiast nie mamy pewności, czy ujawnione SMS faktycznie pochodzą od Violi Kołakowskiej.

Co myślicie o Violi i Kasi? Która ma racje?

 

Violetta Kołakowska Kasia Wołejnio

Sonda

poll-violet

Po której stronie jesteście?

1
Violetta Kołakowska

Team Viola

2

Team Kasia