Tomasz Komenda w wieku 23 lat został oskarżony o gwałt i morderstwo. Dostał karę 25 lat pozbawienia wolności. W 2018 roku został uniewinniony. Jego historia wstrząsnęła całą Polską. Na jej podstawie powstał film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który wczoraj miał swoją premierę. Mężczyzna układa sobie życie – pojawił się w kinie i oświadczył się ukochanej.

Tomasz Komenda UNIEWINNIONY!

Tomasz Komenda oświadczył się na premierze filmu

Tomasz Komenda dziś ma 43 lata. W więzieniu przebywał 18 lat. Jan Holoubek postanowił wyreżyserować film na temat jego koszmarnych przeżyć.

Bohater produkcji pojawił się na premierze i postanowił wykorzystać ten moment, aby oświadczyć się swojej ukochanej. Okazuje się, że jest ona w zaawansowanej ciąży – Tomasz za 3 miesiące zostanie ojcem.

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Przejmujący film o cierpieniu, miłości, nadziei w szukaniu sprawiedliwości! 18 lat więzienia, choć wiesz, że jesteś niewinny! Brawurowa rola Agaty Kuleszy w roli matki i Piotra Trojana w roli Tomka. Mocny film w reżyserii Jana Holoubka. Po premierze wzruszony Tomek Komenda podziękował rodzinie. Powiedział, że za 3 miesiące będzie miał dziecko. Zaprosił przyszłą żonę na scenę i oświadczył się❤️ Wspaniale zakończenie i początek nowego życia – napisała Monika Olejnik na Facebooku i zrelacjonowała wydarzenie.

Gepostet von Monika Olejnik am Donnerstag, 10. September 2020