Tomasz Oświeciński zasłynął swoją charakterystyczną rolą Stracha w filmie Pitbulla. Także jego kolejne role w produkcjach Patryka Vegi cieszyły się popularnością. Przez sławę stracił żonę, z którą ma córkę Maję. Podobno jego partnerka nie potrafiła pogodzić się z jego rosnącą popularnością.

Moja żona nie mogła znieść np. pocałunków w serialu. Były przez to sprzeczki. Ja jej tłumaczyłem, że to moja praca, robię to, bo to jest w scenariuszu, a ona na to: Wiesz, to ja się jutro pocałuje z kolegą z pracy, nagram to i ci wyślę”. Jechaliśmy wtedy autem, zahamowałem i mówię: „Wiesz co, to może podbiegnij do tego pana i jego pocałuj” – mówił kiedyś aktor w wywiadzie dla magazynu Grazzia. 

Tomasz O. usłyszał prokuratorskie zarzuty! Może mieć poważne kłopoty

Dom Tomasza Oświecińskiego

Tomasz Oświeciński w 2018 roku wrócił do żony i do dzisiaj tworzą zgraną rodzinę. Teraz pochwalił się nowo wybudowanym domem, w którym zamieszka razem z żoną i córką. 2-pięrowa willa została wybudowana w nowoczesnym stylu: elewacja jest pokryta częściowo szarym kamieniem i drewnem. Post opublikowano oczywiście w ramach reklamy:

Jesteście przesądni. Ja trochę tak…Jest podobno 1️⃣3️⃣ popularnych przesądów budowlanych… przypadek, że akurat tyle? Jednym z nich jest zawieszanie na dachu wiechy, czyli wieńca z kwiatów, traw i gałęzi na zakończenie budowy. My właśnie rozkminiamy z Olą, kto ten wieniec zrobi a przede wszystkim, kto z nas i jak tam wejdzie. Po drabinie czy przez komin? Jak myślicie, na kogo wypadło? – pisze aktor.

Tomasz Oświeciński tłumaczy dlaczego rozwiódł się z żoną!

Fani aktora są zachwyceni jego nowym domem. Pod zdjęciami mnóstwo miłych komentarzy:

Piękny dom

Przepiękny dom. Oby Wam się dobrze mieszkało

Mega chata

Ale śliczny domek. Niech wam służy i żeby dobrze się mieszkało

Bardzo piękny dom

Tomasz Oświeciński o „Tańcu z Gwiazdami”: Mam gdzieś, czy moi kumple z siłki będą się śmiać

Tomasz Oświeciński Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński. Fot. AKPA