Nowym Misterem Polski 2018 został – Tomasz Zarzycki. Jakiś czas temu opublikował na swoim Instagramie odpowiedzi na pytania, które zadawali mu Internauci. Mogliśmy dowiedzieć się dzięki temu jaki jest jego ideał kobiety lub co sądzi o gejach i lesbijkach. Jakie były jego odpowiedzi?

Mister Global ZDRADZIŁ prawdę o kulisach konkursu! (VIDEO)

Masz coś przeciwko gejom i lesbijkom


Kiedyś trafiłem gdzieś na taki obrazek. I myślę, że mówi wszystko. Nie interesuje mnie kto z kim się kocha. To osobista sprawa każdego człowieka. Najważniejsze w życiu jest kochać i być kochanym zgodnie za swoimi pragnieniami.

– odpowiedział.

Co mobilizuje Cię do działania w chwili zwątpienia

Nie co, a raczej kto. Przyjaciele i rodzina, a szczególnie mama. To drobna osóbka, która potrafi dać mi takiego kopa, że natychmiast czuję pełną mobilizację

– odpisał.

Nowym Misterem Polski 2018 został niebieskooki Tomasz Zarzycki, 26 l., model

Chodzi Pan regularnie na siłownie albo jakaś dieta?

Jeżeli mam być szczery to rzadko chodzę na siłownie, chociaż staram się to zmienić. OD dzieciaka jestem związany ze sportem i myślę, że moje ciało przywykło do szybszej regeneracji oraz przyspieszonego metabolizmu. To dlatego nie potrzebuję żadnej diety, jem co chce i kiedy chce. Tak wiem, połowa z Was będzie mnie nienawidziła. Przepraszam.

– odpowiedział.

Sprawdź jaki jest ideał kobiety Tomasza Zarzyckiego w naszej GALERII