Kilka dni temu internet zelektryzowała wiadomość o totalnej metamorfozie Harry’ego Stylesa (22 l.). Bożyszcze dziewcząt z całego globu obcięło swe boskie pukle.

Zobacz: Tak Kendall chce ukarać Harry’ego za to, że złamał jej serce

Niektóre fanki załamały się. Jak to?! Harry bez swoich charakterystycznych, długich, lekko kręcących się włosów?

Kiedy jednak okazało się, że gwiazdor zasiadł na fryzjerskim fotelu w zbożnym celu, humory fanów poprawiły się. Wielu już wcześniej wiedziało, że Styles szykuje się do rycerskiego czynu. Gdy zobaczyli jego dowód – ściętą „kitkę” na Instagramie, zasypali swego idola pochwałami.

Zobacz: Fryzura Elvisa

Styles swoje włosy oddał potrzebującym dzieciom chorym na raka, przechodzących chemioterapię, po której tracą włosy. Dzięki osobom takim jak Styles, dzieci mają dostęp do peruk pomagających w funkcjonowaniu i poprawiających samopoczucie.

Harry Styles w krótkich włosach

Tymczasem paparazzi wytropili muzyka i zrobili mu pierwsze po obcięciu włosów fotki. Dumnie zaprezentował je dziennik The Sun. Zanim zobaczycie wszystkie na stronie tabloidu, możecie rzucić okiem niżej – tam zamieściliśmy posty dziennika, na których widać zmienionego Stylesa.

Jak się Wam podoba gwiazdor w nowej fryzurze? Trzymacie kciuki za powrót do długich włosów, czy czujecie się przekonani do nowego „looku”?

Tu zobaczycie, jak wygląda Harry Styles w KRÓTKICH włosach

Tu zobaczycie, jak wygląda Harry Styles w KRÓTKICH włosach

Tu zobaczycie, jak wygląda Harry Styles w KRÓTKICH włosach