W czwartkowy wieczór na instagramowym profilu „Dzień dobry TVN” pojawił się zaskakujący komunikat. Stacja TVN poinformowała o kolejnych zmianach w programie, które często wywołują ogromne emocje wśród widzów.

Wiadomo, kto zastąpi Filipa Chajzera w „Dzień Dobry TVN”!

Kolejne zmiany w Dzień Dobry TVN

W „Dzień dobry TVN” nie zobaczymy aż 5 prowadzących. Takich zmian w programie już dawno nie było! Ze śniadaniówką żegnają się: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak:

Kończymy kolejny sezon “Dzień Dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem. @annakalczynskam, Andrzeju, @gosiaohme, to dzięki Wam widzowie rozpoczynali poranki z energią i uśmiechem. Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy.

Dzień Dobry TVN. Co się stało!? Magdalena Lamparska zabrała męża do telewizji

Stacja mimo zwolnienia Agnieszki Woźniak-Starak zapewniła jej nowy program:

Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych – podkreślili.

Doda po 10 latach bana wystąpiła w TVN! Już na starcie utarła nosa Annie Kalczyńskiej

Okazuje się, że w Dzień Dobry TVN nie zobaczymy już nawet Małgorzaty Rozenek, dla której poprowadzenie śniadaniówki było wielkim marzeniem. Natomiast Małgosia mimo odejścia Edwarda Miszczaka nie musi martwić się o pozycję w stacji, tak samo, jak Woźniak-Starak. Poinformowano w tym samym poście, że dostanie nowy program.

Nowy duet w “Dzień Dobry TVN” stworzą Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie – czytamy.

 

Małgorzata Rozenek zadebiutowała jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"

IG: dziendobrytvn

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w studio DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga/fot. Instagram/dziendobrytvn