Filip Chajzer od 2019 roku jest jednym z prowadzących programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. Widzowie uwielbiają go w parze z Małgorzatą Ohme, z którą tworzy energiczny i pełen charyzmy duet. Niestety, w środę 17 maja, media obiegła smutna informacja – Filip Chajzer tymczasowo znika z anteny. Okazało się, że dziennikarz mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi i jest pod opieką specjalistów, o czym sam poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych:

(…) Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najblizszym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem.

Filip Chajzer znika z anteny! Wszystko przez problemy zdrowotne

Filip Chajzer znika z antenty. Kto go zastąpi w DDTVN?

Natychmiast zaczęto spekulować, kto zastąpi prezentera u boku Małgorzaty Ohme w DDTVN. Teraz, jak podaje serwis WirtualneMedia.pl, wiadomo już, że w sobotnim wydaniu „Dzień Dobry TVN” Małgorzacie Ohme towarzyszyć będzie Ewa Drzyzga. Biuro prasowe stacji przekazało, że Filip Chajzer wróci do pracy pod koniec miesiąca.

Wciąż nie wiadomo jednak z jakimi dokładnie problemami mierzy się dziennikarz. On sam wspomniał jedynie, że są to sprawy zbyt osobiste, do których nie zamierza się odnosić.

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną?! Dziennikarz wydał oświadczenie

pasekkozak

Filip Chajzer miał wypadek i przerwał prowadzenie DDTVN!

scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Ewa Drzyzga, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Ewa Drzyzga, SK:, , fot. Podlewski/AKPA