Specjalnie dla Kozaczka Maurycy Seweryn, którym komentował mowę ciała w TVN Fakty, Polskim Radio i dzienniku.pl, analizuje zachowanie gwiazd – ich gesty, mimikę i mowę ciała. Z komentarzy profesjonalisty mamy szansę dowiedzieć się, czy plotki, które krążą o gwiazdach i ich relacjach z innymi, mają ziarno prawdy.

Na pierwszy ogień wybraliśmy najgłośniejszą dziś parę show-biznesu Kylie Jenner i Travisa Scotta. Znali się zaledwie kilka miesięcy, gdy okazało się, że Kylie jest w ciąży. Po tym, jak celebrytka zamknęła się w domu, a ojciec dziecka pojawiał się sam w klubach czy na imprezach, zaczęto plotkować, że ich związek jest fikcją i para rozstała się. Tymczasem po urodzeniu córki, Stormi, świeżo upieczony tata miał się okazać idealnym partnerem i głową rodziny.

O komentarz poprosiliśmy Maurycego Seweryna. Ekspert od mowy ciała dokładnie obejrzał zdjęcia z pierwszego wspólnego wyjścia Kylie i Scotta. Co zobaczył? Jak – w oparciu o mowę ciał obojga – można opisać panujące w tym związku relację? Zobaczcie galerię, to bardzo ciekawe:)