Tylko u nas! Za to chcieli jej zapłacić. Bomba pierwszy raz o szokującej propozycji, jaką usłyszała
Sylwia Bomba od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Grzegorzem Collinsem. Okazuje się, że gwiazda i jej ukochany otrzymali szokującą propozycję od telewizji. Wszyscy mieli zobaczyć ich zaręczyny!
Sylwia Bomba jest prawdziwą gwiazdą
Sylwia Bomba jest obecnie jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, której popularność wykracza daleko poza “Gogglebox”, z którego się wywodzi. Rozpoznawalność zdobyła jako wyrazista uczestniczka programu telewizyjnego, ale to jej autentyczność, poczucie humoru i zdolność do dzielenia się zarówno sukcesami, jak i wyzwaniami macierzyństwa i życia codziennego, sprawiły, że stała się prawdziwą influencerką i celebrytką.
Zbudowała silną, zaangażowaną społeczność w mediach społecznościowych, gdzie regularnie inspiruje i bawi, przekształcając się z telewizyjnej osobowości we wszechstronną medialną postać, która z powodzeniem angażuje się w liczne projekty reklamowe, biznesowe i charytatywne.
Związek Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa
Sylwia Bomba oraz Grzegorz Collins, rozpoznawalny z duetów braci Collins i programu “Odjazdowe bryki braci Collins”, niespodziewanie dla wielu, stworzyli parę, która szybko wzbudziła duże zainteresowanie mediów i fanów. Ich związek, choć na początku owiany pewną tajemnicą, stał się oficjalny w 2023 roku.
Sylwia z poprzedniego związku ma 7-letnią córkę Tosię, a Grzegorz 18-letnią Julię. Oznacza to, że wspólnie tworzą rodzinę patchworkową. Para często dzieli się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych, pokazując, że łączy ich nie tylko świat show-biznesu, ale także wspólne poczucie humoru i wzajemne wsparcie w budowaniu nowej, poszerzonej rodziny.
Teraz gwiazda ujawniła, co zaproponowała jej telewizja. Szok, co chcieli zrobić!
Sylwia Bomba dostała propozycję nagrania zaręczyn
Sylwia Bomba w rozmowie z nami ujawniła, jaką najdziwniejszą propozycję otrzymała. Okazuje się, że jedna stacji chciała zasponsorować zaręczyny jej i Grzegorza Collinsa w ramach zgody na emisję.
O mogę wam powiedzieć. Dostaliśmy propozycję z Grzesiem, że zafundują nam zaręczyny, kupią nam wszystko, zapłacą nam za wszystko, tylko żebyśmy pozwolili to nagrać — wyjawiła nam Bomba.
Okazuje się, że telewizji bardzo zależało na tym, żeby para zgodziła się na tę propozycję.
Mogliby nam zapłacić, nie wiem, za super bilety do Paryża i wszystko tylko, żebyśmy pozwolili im to nagrać – mówi Sylwia.
To jednak nie wszystko. Ostatnimi czasy dostała taką samą propozycję odnośnie ślubu.
Niedawno była taka propozycja, czy byśmy nie chcieli pokazywać naszych przygotowań do ślubu i organizacji ślubu i oni nam za wszystko zapłacą […] Też powiedzieli, że wszystko, co chcemy tylko, żeby oni to mogli filmować, ale najlepiej, żebyśmy się w międzyczasie trochę pokłócili, jakaś drama, może zerwanie zaręczyn, potem powrót. Jak to telewizja lubi — powiedziała z uśmiechem Bomba.
Zaskoczeni?


