Taniec z Gwiazdami jeszcze się nie zaczął, a już wzbudza emocje. W pierwszych edycjach programu nie wiedzieliśmy aż tak dużo, co się dzieje za kulisami. Teraz dzięki mediom społecznościowym mamy informacje z pierwszej ręki.

Nowi uczestnicy Tańca z Gwiazdami

Nowi uczestnicy już zaczęli relacjonować przygotowywania do programu. Damian Kordas miał już pierwszy trening z nową partnerką w czwartek. Powiedział tylko, że bardzo się cieszy z partnerki i wie, co będzie tańczył w pierwszym odcinku. Niestety nie jest zadowolony z wyboru, bo „nie jest to jego ulubiony taniec, liczył na coś innego”. Natomiast to nie koniec zmartwieć zwycięzcy „Agenta”:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że musiałem się przeprowadzić do Warszawy. Zostawić Wrocław i na czas „Tańca z Gwiazdami” zamieszkać w Warszawie.

– mówi w piątkowy poranek Kordas na Instagramie.

Akop Szostak, znany trener personalny także pozna swoją partnerkę.

Właśnie sobie wyszedłem na poranny spacer z psami, a dzisiaj dzień jest wyjątkowy, bo poznaje swoją partnerkę w Tańcu z Gwiazdami. Od dzisiaj zaczynam wszystkie treningi tańca, będę tańczył z tego, co się orientuje pod 3,4 godziny dziennie, wiec tego będzie bardzo dużo

– mówił trener na Instagramie.

Szostak zdradza też, że tancerze również nie wiedzą, z kim będą tańczyć. Także dla rozwiania wątpliwości i insynuacji, tancerze nie mogą sobie wybierać partnerów.

Ola Kot w czwartek żaliła się na Instagramie, że jest „maksymalnie zestresowana”, bo o 9 rano (red. w piątek) pozna partnera. Obawia się, czy się w ogóle się dogada i nie pozabijają się na parkiecie.

Natomiast partner okazał się bardzo kulturalnym facetem i na pierwsze spotkanie wręczył prezenterce Eski bukiet kwiatów.

Jak myślicie z kim tańczę w @tanieczgwiazdami ? Ja już wiem. Kulturę osobistą to chłopina ma, bo dał mi na zapoznaniu kwiaty 💐

– napisała Kot.

Pod zdjęciem najwięcej komentarzy wskazuje na Rafała Maseraka i Tomasza Barańskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jak myślicie z kim tańczę w @tanieczgwiazdami ? Ja już wiem😛 Kulturę osobista to chłopina ma bo dał mi na zapoznaniu kwiaty 💐

Post udostępniony przez Ola Kot (@olakot_)

Sandra Kubicka poznała partnera już w czwartek. Wrzuciła nagranie, na którym zniecierpliwiona czeka na tancerza. Napisała: „Zaraz poznam mojego partnera… Już mi go szkoda„. Po treningu modelka zdradza, że była tak zmęczona, że ścięło ją jak komara. Tłumaczy, że czeka ją dużo treningów i nie jest takie łatwe, jak się wydaje.

Bolą mnie łydki, mam skurcze w łydkach, bolą mnie żebra, mam naciągnięte łopatki i czuje, jakbym przez całą noc podnosiła worek ziemniaków. Życie jest piękne, kocham życie. Dzień pierwszy

– śmieje się Kubicka.