Magda Pyznar, była uczestniczka programu „Warsaw Shore” powitała wczoraj na świecie pierwsze dziecko. Wrzuciła odważne zdjęcie ze szpitalnego łóżka podczas karmienia piersią.

Urodziła córeczkę, Zuzannę. Gratulujemy!

WITAJ NA ŚWIECIE ZUZANNO ❤️ – czytamy w opisie.

PIELĘGNACYJNE ŚRODY: Magda Pyznar z Warsaw Shore zdradziła, jakie triki podpatrzyła na sesjach zdjęciowych

Mimo że Magda już od dawna nie występuje w programie MTV, to nadal ma sporą rzeszę fanów. Pod zdjęciem pogratulowali też uczestnicy Warsaw Shore.

Uczestniczka Warsaw Shore z pokaźnym brzuchem. Upijała się w reality show, a teraz będzie przykładną mamą.

  • Madzia ❤️ nie wiem co napisać jestem taka szczęśliwa tym faktem, że masz już to za sobą, a dopiero co o tym pisałysmy kiedy w końcu ten dzień nadejdzie 🙉 dzielna mamo 💪 ucałuj malutka i widzę że chyba karmisz z cycka więc tak trzymaj ❤️ zadzwoń jak będziesz na siłach 💋❤️ – napisała Eliza Trybała.
  • Wow! Kozacko! – napisał Stifler.
  • Gratulacje Madzia – skomentował Jakub Henke „Ptyś”.

Brakuje gratulacji od byłej przyjaciółki „Małej Ani”.

Anastasiya podbiła serca widzów Warsaw Shore! Wzięcie ją do programu było strzałem w dziesiątkę

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiem że czekałyście na to, by wygrać coś dla swoich maluchów! ❤️ Razem z @bylove.pl ogłaszamy konkurs, w którym ogłosimy aż trzech zwycięzców!! (Pierwsza wylosowana osoba otrzyma zawieszkę do smoczka , zawieszkę z gryzakiem oraz poduszkę, druga – poduszkę i zawieszkę do smoczka, natomiast trzecia – zawieszkę do smoczka.) Aby wziąć udział w konkursie należy zaobserwować profil @bylove.pl i zostawić na ich profilu, pod zdjęciem konkursowym, komentarz z hasztagiem #bylove.pl . Konkurs trwać będzie do 28.09, wyniki zostaną ogłoszone 29.09 w komentarzach pod ich postem konkursowym ❤️ POWODZENIA! Ja już swój zestaw mam, pozostaje mi tylko czekać na moją dziewczynkę 🤱🏻 #pregnant #pregnancy #rodzew2019 #pregnantbelly #40weekspregnant #bylove.pl #smile

A post shared by M A G D A L E N A P Y Z N A R (@magda.pyznar) on