Warsaw Shore ma już za sobą 11. sezonów, a nadal wzbudza duże zainteresowanie. Uczestnicy programu często się zmieniają – ekipa w każdym sezonie składa się z: starych wyjadaczy, którzy nie odpuszczą sobie żadnego sezonu, z bumerangów, którzy odchodzą i wracają i z całkiem nowych uczestników.

W 11. sezonie Warsaw Shore już dawno żaden uczestnik nie wzbudził tylu pozytywnych emocji i zainteresowania, co nowa uczestniczka Anastasiya Yandaltsawa. Dotychczas główną gwiazdą programu był Stifler – Damian Zduńczyk.

Afera w Warsaw Shore – polała się KREW! Jola i Jacek wyrzuceni z programu

Anastasiya Yandaltsava jest z Białorusi. Wcześniej mogła być już znana z innych programów telewizyjnych: w 2013 roku wzięła udział w castingu do Top Model – zakończyło się klapą oraz z programów MTV: Dom2 i Ex na plaży.

Można też ją znaleźć na stronie mycasting.pl, na której opisuje siebie jako stylistkę, projektantkę mody, modelkę i tancerkę.

A nawet studiowała lingwistykę i włada pięcioma językami: rosyjskim, polskim, angielskim, francuskim i włoskim. Na jej Instagrmie można zobaczyć sesje zdjęciowe z częstych wyjazdów za granicę.

Ewelona z Warsaw Shore zaczyna się odchudzać na naszych oczach

Warsaw Shore 11. sezon

W pierwszym odcinku nie pokazała się z najlepszej strony. Tak bardzo zależało jej na zostaniu „gwiazdą”, że zaczęła obrażać pozostałe dziewczyny z ekipy, co przerodziło się z wielką awanturę. Nie poprzestała na tym. Później nalegała, że przejmie wspólny pokój „bzykalnię”, bo lubi spać sama – Klaudia nie wytrzymała i wylała na nią drinka.

Natomiast odkąd Anastasiya przekroczyła próg domu ekipy, Stfler zauroczył się w niej niemal od pierwszego wejrzenia – w kolejnych odcinkach rodzi się wielka miłość pomiędzy nimi. A Anastasiya w oczach widzów zyskuje i staje się najbardziej lubianą dziewczyną z ekipy.

Stifler z Warsaw Shore zrobił tatuaż, który okazał się NIESMACZNYM żartem kierowanym do kobiet

Anastasiya i Stfler do dzisiaj są razem. W mediach społecznościowych para zbiera same komplementy, a Damian po kilkomiesięcznym związku już wytatuował sobie twarz Anastasiyy na łydce.

Nie rozumie w ogóle o co mała się rzuciła? Widzisz ogólnie w wypowiedziach , że nie lubi Anastasiy i tylko czeka żeby jej dowalić. Ale to już było lekkie przegięcie..

Stifljer i szampejn

W telewizji pajacują, a poza programem wydają się bardzo inteligentni 😁

Pasują do siebie..ładnie wyglądają Razem

A dla mnie piękna i bardzo kobieca w porównaniu do reszty🙄

 „Prosecco to dla mnie koktailyk” 

 Najładniejsza dziewczyna z WS 😍

Zdecydowanie najbardziej ratuje Warsaw Shore zawsze coś się dzieje na ekranie jak jest !!!

Biedna 🙄 ona jest taka niewinna, kochana, przemocą się brzydzi a ciągle dostaje po tyłku 🥺. Na szczęście Stiwi się nią zaopiekuje i opierdoli Małą i Klaudie, bo ta druga też dobrze dowali Anastasiji 🙆‍♀️🙄 ma wsparcie przynajmniej 🥰

Hahaha to będzie dobre 😂 Anastasija „Fuuu nie chce, nie będę tego piła, mogę dotknąć” 😂😂

Wygrała i zdobyła serca widzów swoją szczerością 😁 warto być sobą mimo braku akceptacji na początku 💪

Pozdrawiam Cię anastasiya podbiłaś moje serce kibicuje tobie i stiflerowi

– czytamy w komentarzach na Facebooku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

«Женщина настолько красива, насколько она уверена в себе. Неуверенные в себе красавицы, к сожалению, воспринимаются серыми мышками. А уверенная женщина в себе настолько, насколько она любима.»💫 Photo by @orlykphoto 😘@warsawshore_official #anastasiyamtv #настяендальцева #ендальцеваmtv #настяендальцеваrealitytv #anastasiyastifler #love #2k19 #photoshoots #Cannes #France #model #ayfashiondesigner #warsawshore #mtv #tv #covergirl #star #scandal #stifleranastasiya #vogue #glamour #Warsaw #ysl

Post udostępniony przez Anastasiya Yandaltsava13 (@anastasiya_yandaltsava369)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Valentine’s day!❤️

Post udostępniony przez Anastasiya Yandaltsava13 (@anastasiya_yandaltsava369)