Franciszek Strąkowski (27 l.) wziął udział w ostatniej edycji programu Top Model (7. edycja). Na castingu zachwycił jurorów. „Wygląda jak Orlando Bloom” – powiedział Marcin Tyszka. Franciszek poza wyglądem przekonał jurorów swoim humorem i otwartością.

Strąkowski przed programem mieszkał w Toruniu. Skończył finanse i rachunkowość oraz amerykanistykę. Pracował w korporacji, która zajmowała się farmacją. Był odpowiedzialny za marketing firmy.

Moja rodzina kultywuje tradycje Hipokratesa. Mój brat studiuje medycynę, tylko ja jestem tą czarną owcą, która w jakiś sposób się odmieniła

– powiedział w progranie Franek.

Teraz postanowił spróbować innego zawodu. W sobotę w programie Dzień Dobry TVN został emitowany po raz pierwszy jego reportaż „Siostry Maliszewskie i ich jazda „po bandzie”. Franek odwiedził mistrzynie Europy w łyżwiarstwie szybkim w hotelu, pojechał na ich trening i przeprowadził z nimi wywiad.

Uczestnik Top Model wcześniej nie pochwalił się nową pracą. Dopiero dzień przed emitowaniem jego reportażu opublikował zdjęcie z Natalią Maliszewską.

Co robię na jednym zdjęciu ze zdobywczynią Pucharu Świata w short tracku @natmaliszewska i dwójką tekturowych przyjaciół (@nataliaczerwonka, @zbigniewbrodka_offical)
By rozwikłać tę zagadkę zapraszam do @dziendobrytvn jutro o godzinie 10:00

– napisał Strąkowski.

W komentarzach obserwatorzy dopytują się, czy to jego nowa praca. Franek odpowiedział:

Niech to będzie jeszcze słodką tajemnicą.

Trzeba przyznać, że spisał się rewelacyjnie i chyba lepszym jest dziennikarzem niż modelem 😉

Pamiętacie go z programu?

franbek5
franek4 franek3
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jutro Walentyny i z tej okazji chcę Wam pożyczyć co nieco. Aby Wasze love było nie tylko walentynkowe, ale całosezonowe. Uczucia ogniste niczym włosy @dabrowskadaria_ Spojrzenia tajemnicze z nutą niedopowiedzenia, a dotyk delikatny, ale zdecydowany jak u zawadiaki powyżej. Słowem, Bonnie&Clyde prosto z kampanii walentynkowej @bizuteriaapart życzą udanego dnia jutro. P.S. Choć kino jest kuszące, a my nadal skaczemy tam po ekranie, to postarajcie się wymyślić coś innego, bo na ten pomysł ktoś mógł już wcześniej wpaść... photo: @tyszka_marcin style: @michaskus #campaign #jewellery #valentinesday #walentynki #ladyinred #maninblack #bonnie&clyde

Post udostępniony przez Franciszek Strąkowski (@franciszekstrakowski_official)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nowy rok już chwilę jest z nami, a jak wiadomo - nowy rok, to i nowy ja. Praca nad sobą to jednak czasochłonne zajęcie, a w moim przypadku - bardzo, bardzo czasochłonne - dlatego ostatni miesiąc musiałem się odciąć od świata, aby trochę uporządkować sprawy i sprawunki. Po tym intensywnym czasie, wracam jednak, bo ciekawych rzeczy trochę się wydarzyło i będę się nimi dzielił. Jedną z nich jest kampania ślubna dla @bizuteriaapart ,dzięki, której w ostatnich dniach znacznie chętniej odwiedzam galerie handlowe szukając ślubnych pamiątek na ekspozycjach sklepów APART. A pamiątki mamy pierwsza klasa, bo nie każdemu jest dane mieć takowe od samego @tyszka_marcin , który każdą magiczną chwilę potrafi uwiecznić w kadrze tak, by cieszyła już zawsze! P.S. Obiecałem sobie kiedyś, że nigdy w życiu nie założę różowej koszuli, ale różowy garnitur, to zupełnie inna bajka...no i żona kazała. photo: @tyszka_marcin style: @michaskus makeup: @sylwiamakeup_ hair: @tomas_gorecki wife: @kasiaszklarczyk #wedding #campaign #apart #jewellery #justmarried #photoshoot #dreamteam #pink #suit #pinkpanther #ladyinpink

Post udostępniony przez Franciszek Strąkowski (@franciszekstrakowski_official)