Jan Pyrek wszedł do programu „Hotel Paradise” na krótko. Tam razem ze swoim kolegą z wyborów Mistera Polski 2019, Darkiem, obmyślali, jak pozostać w show do finału, ale niestety, nie udało się.

Nowy przystojniak w „Hotelu Paradise”. Możecie go kojarzyć z filmów i seriali!

Świat jednak dowiedział się o Janku, a on zaskoczy jeszcze nie raz swoich fanów. Były piłkarz od lat próbuje szczęścia w filmach i serialach. Ma na swoim koncie wiele epizodów, ale ten rok okazał się dla niego wyjątkowo łaskawy. Zagrał w filmie „Gierek”, którego premierę ciągle producenci przenoszą, aby znaleźć odpowiedni termin.

Jan Pyrek zagrał tam znacząca rolę Piotra Jaroszewicza i swoją charakteryzacją zaskoczył wszystkich. Przede wszystkim jest nie do poznania i o taki efekt chodziło. Doskonale poradził sobie z poważną rolą. Jaroszewicz był wicepremierem i ministrem górnictwa, a potem przez 10 lat prezesem Rady Ministrów do 1980 roku.

Jan Pyrek w filmie „Gierek”

Kim jest Jan Pyrek? 

Jan Pyrek ma 29 lat i stawiał już pierwsze kroki w show-biznesie. Tym razem postanowił spróbować szczęścia w programie randkowym, bo jest od dłuższego  czasu singlem. 

Uczestnik Top Model wystąpi w Hotel Paradise! W programie ZŁAMAŁ serce jednej z dziewczyn

Od szóstego roku życia przez 8 lat grał w piłkę nożną. Kontuzja uniemożliwiła mu zrobienie kariery w tej profesji. Postawił na aktorstwo. Widzieliśmy go w filmie „Druga połówka” z Cezarym Pazurą. Wcielił się tam w postać asystenta trenera. Potem pokazał się w kilku polskich serialach, zagrał też epizod w „Procederze”. Niedługo zobaczymy go w filmie „Gierek” i to w znaczącej roli!

Pyrek ma też na koncie udział w wyborach Mistera Polski 2019 roku.