Królowa Elżbieta jest najdłużej rządzącą kobietą w historii. Monarchini w przyszłym roku skończy 95 lat. Pojawiają się doniesienia, że to wtedy zamierza ustąpić tronu. Wcześniej chce się jednak upewnić, że Meghan i Harry nie będą już odgrywać roli w przyszłości monarchii.

Niecodzienny widok! Królowa Elżbieta po raz PIERWSZY pokazała się w maseczce

Królowa Elżbieta abdykacja

Królowa Elżbieta sprawuje rządy od 1952 roku. Chociaż jak na swój wiek, wciąż jest w świetnej formie, planuje abdykować w przyszłym roku. Jej miejsce ma zająć syn, książę Karol. Mówi się jednak, że odda on rządy księciu Williamowi.

Królowa Elżbieta na Dniu Pamięci

Królowa Elżbieta na Dniu Pamięci fot. News Licensing / Forum

Królowa Elżbieta JASNO pokazała, co myśli o Meghan i Harrym podczas jednego z wystąpień. Na jaw wyszły nowe fakty

Królowa Elżbieta chce całkowicie odciąć Meghan Markle i księcia Harry’ego od monarchii

Chociaż książę Harry i Meghan Markle dobrowolnie odłączyli się od rodziny królewskiej, Elżbieta II chce, aby już nigdy nie mogli mieć żadnych przywilejów.

W rozmowie z Us Weekly były kamerdyner księżnej Diany, Paul Burrell, uważa, że ​​książę Karol prawdopodobnie nie uwzględni Harry’ego i Meghan w swoim dalekosiężnym planie.

Karol dał do zrozumienia, że ​​zamierza odchudzić monarchię i zredukować liczbę pełnoetatowych członków rodziny pracujących w pełnym wymiarze czasu pracy do osób znajdujących się w bezpośredniej linii sukcesji.

Meghan Markle NAPRAWDĘ jest w drugiej ciąży? Informacja wyszła na jaw przez rozprawę sądową

Pogłoski o malejącej roli Harry’ego i Meghan w monarchii pojawiły się po tym, jak królowa zakazała im pojawienia się na Dniu Pamięci. Nie chce, aby brali udział w jakichkolwiek królewskich uroczystościach.

Meghan i Harry na rozdaniu nagród

Meghan i Harry na rozdaniu nagród fot. Paul Edwards / News Licensing / Forum

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM