Relacja księżnej Meghan z jej ojcem Thomasem Markle jest bardzo trudna. Zaczęło się od tego, że chciał zarobić na zdjęciach, na których paparazzi niby przyłapali go na przygotowaniach do ślubu córki.

Skandaliczne słowa ojca Meghan Markle! Zdradził, że księżna CIERPI!

Ostatecznie Thomas nie pojawił się na ceremonii z przyczyn zdrowotnych. Później jednak zaczął udzielać niepokojących wywiadów, w których źle wypowiadał się na temat rodziny królewskiej, miał też żal do Meghan.

Jego córka, a przyrodnia siostra księżnej, Samantha, regularnie obraża monarchię w sieci.

Okazało się, że Meghan wysłała do ojca list, w którym prosiła go, aby przestał się tak zachowywać i opowiadać bzdury w tabloidach. Daily Mail za jego zgodą ujawnił treść wiadomości.

Tatusiu, piszę do ciebie z ciężkim sercem, nie rozumiejąc dlaczego zdecydowałeś się tak postępować i udawać, że nie widzisz cierpienia, które powodujesz. Twoje zachowanie złamało moje serce na milion kawałków – nie tylko dlatego, że wywołałeś taki niepotrzebny ból, ale dlatego, że nie chcesz powiedzieć prawdy i zachowujesz się jak zwykła marionetka. Nigdy tego nie zrozumiem.

Pracownicy Pałacu Kensington ponuro o związku Meghan i Harry`ego: Rozwód to kwestia czasu

Powiedziałeś prasie, że zadzwoniłeś do mnie, żeby poinformować, że nie będzie cię na ślubie – nie doszło do tego, bo nigdy nie zadzwoniłeś. Powiedziałeś, że nie pomogłam ci finansowo i nie poprosiłeś mnie o pomoc, co również jest kłamstwem. Wysłałeś do mnie e-mail w październiku zeszłego roku, w którym pisałeś: „Jeśli zbyt mocno polegam na twojej finansowej pomocy, przepraszam, ale proszę, pomóż mi jeszcze trochę”.

Dalsza część listu ujawnia, że Meghan pomagała ojcu finansowo.

Zawsze cię kochałam, chroniłam, oferowałam ci pomoc finansową gdy mogłam, martwiłam się o twoje zdrowie i pytałam jak mogę pomóc. Gdy w tym tygodniu, w którym miał odbyć się ślub usłyszałam o twoim ataku serca z mediów, byłam przerażona. Pisałam, dzwoniłam, błagałam, żebyś zaakceptował pomoc. Wysłaliśmy kogoś do twojego domu, a ty, zamiast porozmawiać i przyjąć taką, lub jakąkolwiek pomoc, przestałeś odbierać telefon i wybrałeś rozmowę z tabloidami.

Ojciec Meghan Markle POKŁÓCIŁ się z Harrym przez telefon! Rzucali słuchawkami!

Meghan prosi ojca o zmianę zachowania.

Jeśli mnie kochasz, tak, jak mówisz prasie, proszę przestań. Pozwól nam żyć w spokoju. Przestań kłamać, przestań mówić o moim małżeństwie. Wiem, że myślisz, że nie ma odwrotu, ale jeśli przez chwilę przestaniesz i pomyślisz nad tym, zrozumiesz, że życie z czystym sumieniem jest o wiele bardziej wartościowe niż jakiekolwiek pieniądze. Mówiłam ci, żebyś przestał czytać tabloidy. Każdego dnia klikałeś w te kłamstwa, które o mnie wypisywali, zwłaszcza te, które rozpowiadała twoja druga córka, a jej prawie nie znam. Patrzyłeś jak cierpię z powodu jej kłamstw.

Nie skontaktowałeś się ze mną od naszego ślubu i twierdzisz, że nie masz takiej możliwości. Mój numer telefonu pozostał taki sam. Wiesz to – dodaje.

Meghan chyba nie przypuszczała, że treść prywatnej korespondencji zostanie ujawniona…

Ujawniono treść listu, który Meghan wysłała do ojca - oto PRAWDA o ich relacji

Ujawniono treść listu, który Meghan wysłała do ojca - oto PRAWDA o ich relacji

Ujawniono treść listu, który Meghan wysłała do ojca - oto PRAWDA o ich relacji