Uprowadzono 10-letniego Ibrahima w Gdyni przy ul. Ledóchowskiego. Chłopca porwał biologiczny ojciec – Marokańczyk. Jak czytamy w komunikacie policji, mężczyzna może być niebezpieczny.

Porwany 10-latek w Gdyni

Policja wydała za chłopcem Child Alert. 10-latek ma około 150 cm wzrostu, ciemnobrązowe włosy i oczy, w dniu zaginięcia miał na sobie pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansy i czarne buty.

Wczoraj koło godziny 21 na dzielnicy Obłuże w Gdyni mieliśmy porwanie rodzicielskie. Biologiczny ojciec dziecka przyjechał pod adres, w którym mieszka matka z dzieckiem, uderzył matkę i wciągnął dziecko do samochodu. W samochodzie był kierowca, nie wiemy kto. Auto oddaliło się – powiedział w  TVN24 podinspektor Adam Gruźlewski z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Ojciec chłopca został pozbawiony praw rodzicielskich przez sąd w Belgii. Prawdopodobnie postanowił zemścić się na matce dziecka.

Policja apeluje o pomoc! Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat porwania, proszony jest o kontakt na numer 995. Gwarantowana jest anonimowość.