W minionym odcinku „Sanatorium miłości” uczestnicy dużo rozmawiali o seksie. Choć dla wielu osób jest tematem tabu, to nie dla kuracjuszy. Władysław w rozmowie z Martą Manowską powiedział nawet, że „lubi ten sport uprawiać”. Jednak to inne jego słowa, a zwłaszcza zachowanie oburzyło widzów.

Marta Manowska wypoczywała w Azji, gdzie rozprzestrzenia się groźny koronawirus. Nie boi się zarażenia?

Władysław na randce z Bożenką

Kuracjuszką odcinka została Bożenka, która na randkę zaprosiła Władysława, choć wie, że ten na poważnie myśli o Steni. Jak powiedział przed kamerami, ustalił ze Stenią, że jeśli któreś z nich zostanie zaproszone na randkę, to nie będą się ograniczać. Jednak Stenia chyba nie spodziewała się, że Władysław na randce z inną kobietą posunie się tak daleko.

Władysław i Bożena spędzili randkę w jacuzzi, w którym nie brakowało bliskości i czułości. W pewnym momencie mężczyzna położył nawet dłonie na piersiach koleżanki, która akurat obchodziła urodziny.

Położyłem te ręce, żeby życzyć jej zdrowia. To była tylko przyjemność urodzinowa. Proszę to zaznaczyć – mówił po randce przed kamerami.

„Sanatorium miłości”. PRZEJMUJĄCE słowa Waldemara!

Widzowie zniesmaczeni zachowaniem Władysława

W rozmowie z prowadzącą otwarcie powiedział, że brakuje mu bliskości i seksu. Zaznaczył również, że mimo randki z Bożenką, od samego początku ma na oku Stenię.

 Chciałbym ze Stanisławą być tak naprawdę, samiczka taka – powiedział.

Już pierwszego dnia uznał, że kobieta bardzo mu się podoba. Mówiąc o tym przed kamerami, pozwolił sobie nawet na wulgaryzmy!

Chciałbym z nią być do końca. Z nią się nie powstydzisz, jest ładna. Już w pierwszym dniu wymiana słów i myślę:Ku*wa, ale mi się podoba! – powiedział Władysław.

Po odcinku, na Facebooku programu, posypały się komentarze zmieszanych widzów.

Władzio chciał życzyć zdrowia, stąd te rączki na jej piersiach. Ale ma tłumaczenia.

Przed 22 takie sceny?!

Stenia – samiczka. O ludzie jaki prostak.

Scena w basenie taka trochę niesmaczna… – czytamy na profilu.

Oh my God! Bożenko, gratulacje! W dodatku podwójne 😀

Gepostet von Sanatorium miłości TVP am Sonntag, 16. Februar 2020

ZOBACZ TEŻ:

„Sanatorium miłości”. Halinka o trudnym małżeństwie. To SMUTNE słowa

„Sanatorium miłości”. To był wyjątkowo EMOCJONALNY odcinek

Marta Manowska w BIKINI, a fani: Jaka CHUDZINKA!