Nie tak dawno temu pisaliśmy o \”wojence\” między Dodą, a Edytką Górniak.

Program Jak Oni Śpiewajązaczyna być naprawdę ciekawy i to nie ze względu na jego walory artystyczne (ich ocenę zostawiamy Wam), ale przede wszystkim dlatego, że dostarcza nam ciekawe materiały na plotki.

Jak informuje Fakt, od pierwszego odcinka programu toczy się \”wojenka\” między najmłodszymi uczestniczkami. Tancerki Natasza Urbańska i Edyta Herbuś po prostu się nienawidzą.

– Jestem pełna podziwu, że Edyta miała odwagę zaśpiewać – skomentowała złośliwie umiejętności wokalne koleżanki Natasza Urbańska. Odkąd w materiale kręconym na potrzeby programu publicznie dała wyraz swojej niechęci do rywalki, w kulisach zawrzało! W rozmowach z ekipą i przyjaciółmi dziewczyny ponoć nie zostawiają na sobie suchej nitki – donosi Fakt.

Nas to naprawdę nie dziwi. 🙂 W końcu obie są ostatnio na topie i mają teraz swoje 5 minut. Rywalizują ze sobą i to normalne, że obie chcą zaistnieć. Hmm… swoją drogą to już chyba zaistniały – każda na swój sposób. Chociaż przyznać trzeba, że większy dorobek artystyczny ma jednak Natasza – zobaczcie jej profil na Wikipedii.

No nic, czekamy na kolejne doniesienia z frontu…