Vanessa Paradis nie wyjdzie za Deppa
W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu magazynowi Elle Vanessa Paradis opowiada o swoim związku z Johnnym Deppem. Zaprzeczyła plotkom, jakoby miała wyjść za mąż za aktora.
Każdego lata pojawia się ta sama pogłoska, że mamy się pobrać. Ale to dla nas nie jest takie ważne. On ma mnie i wie, że mnie ma – rozprasza wątpliwości Paradis.
Partnerka Deppa twierdzi, że są małżeństwem w większym stopniu, niż ktokolwiek inny. Razem mają dwoje dzieci (6-letniego Jacka i 9-letnią Lily Rose). Vanessa mówi, że może pewnego dnia zdecyduje się na ślub, choć naprawdę świetnie sobie radzi bez tego.
Zgadzam się z gościem. Johnny woli kobiety interesujące, pełne wdzięku i na swój sposób piękne, a nie puste blondynki które puszczają się na prawo i lewo. I chwała mu za to, że patrzy na piękno duszy, a nie na rozmiar stanika.
Ja myślę że Johnny zasluguje na ładniejszą partnerkę… ale moze Paradis ma fajniejszy charakter od urody i to się dla Depp’a liczy bardziej 🙂
hahaha ale wy jestescie glupi tu nie chodzi o wyglad i pewnie mas gorszy ryj od niej
Tu nie chodzi tylko o wygląd. Ludzie kurde.. co wy tylko ludzi po wyglądzie oceniacie?! … A co do tego żetona miedzy zębami..ja uważam, że to jest w pewnym stopniu atut i znak rozpoznaczy. Np. Jennifer Gray (ta z Dirty Dancing) operowała sobie garba na nosie i co ktoś ją jeszcze gdziekolwiek widział? Nie, bo przestała przez ten nos dostawać oferty i być rozpoznawalną. Wiem to bo oglądałam na E! ‘Prawdziwe Historie Hollywood’
ona powinna nosić jakiś aparat na te zęby.A co będzie jak ona się uśmiechnie i ktoś się pomyli i pomyśli ze to automat i wrzuci monetę? Jak on może z nią być?!
no cóż ich sprawa….
JOHNNY !
Johnny kocham Cię!!!!!
ona jest nieprzecietnie piekna 🙂
Jest świetna-uwielbiam ją. Johnnego oczywiście też i życzę im dużo szczęścia, bo na to zasługują:)
gość, 15-10-08, 17:23 napisał(a):ta pani może byc podniecająca chyba tylko dla turpisty…. deep ma chyba troszke spaczony gust jednakDepp nie lepszy. Poziomem atrakcyjności sie nie różnią. Moim zdaniem oboje sa w porządku.
gość, 15-10-08, 18:29 napisał(a):boze on jest swietny mega przystojny nie wiem co robi z ta paskuda ale milosc nie wybiera—————————–on poprosyu nie jest z tych co wolą puste blądynki z balonami!!!!!!jak bys nie wiedziała
fajna para i rozsądna
love <3 <3 mój <3
on ma duze szczescie, ze na nia trafil.malo kto pamieta, ze on byl narkomanem pokroju peta dohertego z paroma nieudanymi odwykami za soba.dopiero przy vanessie udalo mu sie zerwac z naogami i skupic na rodzinie i na karierze.
boze on jest swietny mega przystojny nie wiem co robi z ta paskuda ale milosc nie wybiera
śliczna jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fajnie wyglada
ta pani może byc podniecająca chyba tylko dla turpisty…. deep ma chyba troszke spaczony gust jednak
Depp ;*. On ma coś w sobie ;).
dobrze, dobrze niech za niego nie wychodzi ja mam wieksze szanse!! ;))
slicznie razem wygladaja;D
blee ja też bym za niego nie wyszła
ze ślubem,czy bez, Depp i tak z nią będzie. szczęściara ;p
fajna para, on super,a i ona interesujaca kobieta
fajna kobieta, dla niego i ich dzieci poswiecila praktycznie cala swoja kariere…(w sumie johny i vanessa zaczeli sie spotykac, byli wlasciwie tak samo slawni i rozchwytywani)no i jeszcze pomogla mu wyjsc z cpania i picia, w koncu byl wtedy w podobnym stanie jak ten pet doerty teraz
z pewnego punktu widzenia to Vanessa ma rację; nie potrzebny im jest papier skoro się kochają i nadal chcą być razem, a obrączka na palcu niczego nie udowadnia.
i bardzo dobrze, swietna z nich para;)
Tak? a Charlize Theon pewnie tez chce slubu tak w glebi serca ale jej facet nie chce ?? (haha co tam ze on sie jej juz oswiadczal a ona nie chce brac slubu ) Tak naprawde na pewno chce!matoly z was
popieram jej punkt widzenia:)
zajebista z nich parka!wypisujecie brednie,ze ona chce slubu a on nie…gdyby tak bylo w rzeczywistosci,to z pewnoscia depp nie bybylby z nia tak dlugo…oboje maja takie podejscie do zycia i to tzryma ich razem…tylko pozazdroscic;)
gość, 15-10-08, 10:09 napisał(a):jeżeli nie są wierzący albo niepraktykujący, to rzeczywiście papierek nie jest im do niczego potrzebnya tak ogólnie to fajna z nich para 😉
Uwielbiam ją jest ładna, utalentowana no i jakiego ma faceta
gość, 15-10-08, 09:07 napisał(a):gość, 15-10-08, 06:51 napisał(a):gość, 15-10-08, 02:30 napisał(a):i co ma kobieta powiedziec skoro wiadomo, ze to ON nie pali sie do malzenstwa:-)Dokladnie 😀 Biedna babka, pewnie chcialaby, zeby Johhny sie w koncu zadeklarowal. kazda tak gada – “jestem singielksa z wyboru” (nie wlasnego) , ” nie pali mi sie do malzenstwa” (bo on nie chce do oltarza” itd. Takie babskie gadanie i mydlenie oczu.w tym przypadku rzeczywiscie tak jest. ale ja np. panicznie boje sie wyjsc za maz i juz mi sie zdarzylo zerwac zareczyny i rzucic narzeczonego. teraz jestem z chlopakiem i kocham goponad wszystko ale na mysl o slubie dostaje gesiej skorki. a jestem przed 30-stkaurzekla mnie twoja historia… to straszne!
jeżeli nie są wierzący albo niepraktykujący, to rzeczywiście papierek nie jest im do niczego potrzebnya tak ogólnie to fajna z nich para 😉
gość, 15-10-08, 06:51 napisał(a):gość, 15-10-08, 02:30 napisał(a):i co ma kobieta powiedziec skoro wiadomo, ze to ON nie pali sie do malzenstwa:-)Dokladnie 😀 Biedna babka, pewnie chcialaby, zeby Johhny sie w koncu zadeklarowal. kazda tak gada – “jestem singielksa z wyboru” (nie wlasnego) , ” nie pali mi sie do malzenstwa” (bo on nie chce do oltarza” itd. Takie babskie gadanie i mydlenie oczu.w tym przypadku rzeczywiscie tak jest. ale ja np. panicznie boje sie wyjsc za maz i juz mi sie zdarzylo zerwac zareczyny i rzucic narzeczonego. teraz jestem z chlopakiem i kocham goponad wszystko ale na mysl o slubie dostaje gesiej skorki. a jestem przed 30-stka
gość, 15-10-08, 02:30 napisał(a):i co ma kobieta powiedziec skoro wiadomo, ze to ON nie pali sie do malzenstwa:-)Dokladnie 😀 Biedna babka, pewnie chcialaby, zeby Johhny sie w koncu zadeklarowal. kazda tak gada – “jestem singielksa z wyboru” (nie wlasnego) , ” nie pali mi sie do malzenstwa” (bo on nie chce do oltarza” itd. Takie babskie gadanie i mydlenie oczu.
I fajnie, do szczęścia nie jest potrzebny papierek.
i co ma kobieta powiedziec skoro wiadomo, ze to ON nie pali sie do malzenstwa:-)
też uważam, że do szczęścia nie potrzeba papierka. lubię ich:)