Kiedyś alkohol, seks i nadwaga. Dzisiaj rodzina, religia i waga o 42 kg mniejsza. Taką metamorfozę Patryk Vega przeszedł w ciągu kilkunastu ostatnich lat.

Anna Lewandowska postanowiła wyjechać bez Klary – pierwszy raz na tak długo

Reżyser udzielił szczerego wywiadu w magazynie Viva! W rozmowie reżyser mówi o swoim nawróceniu i miejscu religii w życiu:

Pan Bóg nie grozi nikomu palcem. Jeśli człowiek otwiera się na złe rzeczy,to sam je zaprasza do swojego życia – mówi.

Vega wyznaje, że przeszedł niezwykły moment, kiedy zrozumiał, że „to nie my jesteśmy w centrum życia, tylko Chrystus, który steruje wszystkim”.

Z jednej strony wpłynęło to na takie obszary w moim życiu, jak codzienne studiowanie Biblii, która stała się dla mnie instrukcją, jak żyć. A z drugiej pozwala radzić sobie z pieniędzmi – odpowiada.

Mężczyzna w bardzo młodym wieku zarobił sporą fortunę. Dzisiaj uważa, że w pewnym momencie miał za dużo pieniędzy.

Dookoła jest mnóstwo potrzebujących. Wtedy z pomocą przyszła mi wiara, poddając ideę dziesięciny. Od tego czasu oddaję jedną dziesiątą mojego majątku potrzebującym, co okazało się świetnym rozwiązaniem – tłumaczy.

Maffashion szczerze o pornografii: zawsze dziewczyna zaczyna od lo*da

Dziennikarz zapytał Patryka „Jaki Vega jest naprawdę”? Patrząc na jego filmy odpowiedź może być zaskakująca.

Jestem na pewno ponadprzeciętnie wrażliwy i mam ponadprzeciętnie rozwiniętą empatię, co pozwala mi robić świetne wywiady, bo ludzie się chętnie przede mną otwierają – odpowiedział reżyser.