Każdy film Patryka Vegi jest szeroko komentowany. Sporo mówi się o aktorach, którzy wzięli udział w produkcjach reżysera.

To właśnie Vega rozsławił Piotra Stramowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Sebastiana Fabijańskiego i Kasię Warnkę. To oni są dziś najbardziej znanymi i najlepiej zarabiającymi aktorami w Polsce.

Premiera Kobiet Mafii 2. Tomasz Oświeciński z byłą żoną, szykowna Katarzyna Warnke i inne gwiazdy

Do kin właśnie wszedł nowy film Vegi – Kobiety Mafii 2. Fabuła rozgrywa się nie tylko w Polsce, a także w Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju. Głównym wątkiem jest przemyt narkotyków na masową skalę, kradzież samochodów i sprzedaż ludzkich organów.

W filmie zagrali: kolumbijska aktorka – Angie Cepeda, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke i Piotr Adamczyk.

Natomiast największe emocje wśród widzów wzbudziła Aleksandra Grabowska. Zagrała postać Stelli – córkę gangstera, przemytnika narkotyków, w którą postać wcielił się Piotr Adamczyk. Pomiędzy córką a ojcem dochodzi do napiętych sytuacji – Stella zarzuca tacie, że nie wspiera matki, która leży w śpiączce w szpitalu. Zbuntowana córka wyprowadza się z domu i zaczynać z chłopakiem handlować kradzionymi samochodami.

Aleksandra Grabowska – to córka aktorskiej pary Piotra Grabowskiego i Marty Konarskiej. Już mówi się, że Aleksandra będzie największym odkryciem aktorskim tego roku i nową muzą Paryka Vegi.

Tłum gwiazd na premierze Kobiety Mafii 2: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk

Do tej pory Ola zagrała w serialu Belfer i gościnnie w serialu Druga szansa i Komisarz Alex. Na co dzień aktorka studiuje kierunek scenografia na Akadami Sztuk Pięknych.

Wróżycie jej karierę aktorką?

Aleksandra Grabowska – demo aktorskie from Aleksandra on Vimeo.

Piotr Grabowski
Piotr Grabowski